UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 22 Marca 2018, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Organizacyjny » Ogłoszenia, informacje »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.

Podmenu

Treść strony

"Decydujesz, pomagamy"

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Dariusz Misztal objął honorowy patronat nad IV edycją programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”.

Informacja dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej

W związku z licznymi publikacjami w mediach dotyczącymi nałożenia kar na Rawskie Wodociągi kanalizację Rawik Sp. z o.o. przekazujemy Państwu oficjalne stanowisko Zarządu spółki w tej sprawie.

Spotkanie z radnymi - Zbigniewem Tuszyńskim, Michałem Glicnerem i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem.

ZAPRASZAM MIESZKAŃCÓW ULIC Alei Konstytucji 3 Maja, Krakowskiej, Adama Mickiewicza, Niepodległości od numeru 8 do końca, Opoczyńskiej, Polnej, Południowej od numeru 1 do numeru 10a, Przemysłowej- parzyste wszystkie, nieparzyste od numeru 3 do końca, Solidarności- numery 17, 18, 18a, 19 ,Zygmunta Zwolińskiego

ROZPORZĄDZENIE NR 1/2017 POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W RAWIE MAZOWIECKIEJ z dnia 1 sierpnia 2017 T.

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rawie Mazowieckiej w sprawie określenia obszaru zagrożonego wścieklizną zwierząt, sposobu jego oznakowania oraz nakazów i zakazów obowiązujących na tym obszarze.

Obchody 73 rocznicy Powstania Warszawskiego.

Burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal serdecznie zaprasza na uroczystości obchodów 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
Godzina „W” - 1 sierpnia 1944 roku była początkiem Powstania Warszawskiego, w którym wzięli udział żołnierze AK pochodzący niemal z wszystkich rejonów Polski.

Zaproszenie dla Mieszkańców Osiedla 9 Maja na spotkanie z Burmistrzem oraz Radnymi.

ZAPRASZAM MIESZKAŃCÓW Osiedla 9 Maja na spotkanie z Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem Radnym Stanisławem Kabzińskim i radnymi Rady Miasta Rawa Mazowiecka.Spotkanie odbędzie się w dniu 7 sierpnia 2017 roku o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6c.

List Prezesa KRUS do Rolników

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Pan Adam Sekściński przed rozpoczęciem kolejnego sezonu agrotechnicznego zwraca uwagę rolników na bezpieczeństwo pracy z stosowanymi nawozami i środkami ochrony roślin.

Spotkanie z radnymi – Stanisławem Kabzińskim, Zbigniewem Sienkiewiczem i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC Braci Świderskich, Wacława Gąsiorowskiego, Jerozolimskiej, Generała Antoniego Jeziorańskiego,  Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Teofila Lenartowicza, Łąkowej, Mazowieckiej, Miłej, Osiedla 9 Maja, Jana Chryzostoma Paska, Placu Marszałka Józefa  Piłsudskiego od numeru 1 do numeru 7, Południowej od numeru 11 do końca, Przechodniej, Władysława Reymonta, Słonecznej, Targowej, Antoniego Urbańskiego, Warszawskiej, Wodnej, Zamkowej Woli
na  spotkanie  z
Państwa radnymi – Stanisławem Kabzińskim, Zbigniewem Sienkiewiczem  i
Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 listopada 2016 roku o godz. 18.00
 w Miejskim Domu Kultury im. Danuty Siedzikówny „Inki”
w Rawie Mazowieckiej ul. Krakowska 6c.

Spotkanie z radnymi – Grażyną Dębską, Krzysztofem Chałupką, Jackiem Malczewskim, Rafałem Miszczakiem i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC Aleksandrówki, Stefana Batorego, Białej, Bolesława Chrobrego, Jana Sobieskiego , Kazimierza Wielkiego, Mszczonowskiej
na   spotkanie  
z Państwa Radnymi ( Grażyną Dębską, Krzysztofem Chałupką, Jackiem Malczewskim, Rafałem Miszczakiem)
i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 listopada 2016 roku o godz. 18.00
w Gimnazjum nr 2  im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej ul. Kazimierza Wielkiego 28

 

Spotkanie z radnymi – Michałem Glicnerem, Zbigniewem Tuszyńskim i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC Alei Konstytucji 3 Maja, Krakowskiej, Adama Mickiewicza, Niepodległości od numeru 8 do końca, Opoczyńskiej, Polnej, Południowej od numeru 1 do numeru 10a, Przemysłowej- parzyste wszystkie,, nieparzyste  od numeru 3 do końca, Solidarności- numery 17, 18, 18a, 19 ,Zygmunta Zwolińskiego  

na   spotkanie  
z Państwa radnymi – Michałem Glicnerem, Zbigniewem Tuszyńskim
i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24. października 2016 roku o godz. 18.00 w Przedszkolu Miejskim nr 3 Bajkowy Zakątek w Rawie Mazowieckiej ul. Solidarności 3b

Spotkanie z radnym – Leszkiem Witoldem Jarosińskim i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ULIC Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Aleksandra Fredry, Górna, Katowicka  - parzyste od numeru 20 do końca, - nieparzyste od numeru 7 do końca, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej - parzyste od numeru 22 do końca, - nieparzyste od numeru 9 do końca, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza - parzyste od numeru 12 do końca, - nieparzyste od numeru 25 do końca, Leopolda Staffa, Tatar, Juliana Tuwima, Gabrieli Zapolskiej, Stefana Żeromskiego - parzyste wszystkie numery, nieparzyste od numeru19 do końca, Narcyzy Żmichowskiej,
na   spotkanie  
z Państwa radnym – Leszkiem Witoldem Jarosińskim  
i Burmistrzem Miasta – Dariuszem Misztalem.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20 października 2016 roku o godz. 18.30 w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej ul. Tatar 1a.

Wielka zbiórka pamiątek dla Muzeum Historii Polski

Muzeum Historii Polski rozpoczyna ogólnopolską akcję zbierania pamiątek historycznych - „Małe Wielkie Historie”. Zbiórka zainaugurowana zostanie w Noc Muzeów 14 maja br. w kilku miastach Polski. Akcja kontynuowana będzie w następnych miesiącach, a jej podsumowanie nastąpi w Święto Niepodległości.

Konkurs na udzielenie dotacji na wykonanie w 2016 r. prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowalnaych przy zabytkach

Przypominamy, że do 1 lutego br. trwa nabór wniosków w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Łódzkiego na udzielenie dotacji na wykonanie w 2016 r. prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków województwa łódzkiego. Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronie: http://lodzkie.pl/kultura/ochrona-zabytkow/dotacje.

Odwołanie zakazu wstępu do lasu

W związku ze spadkiem zagrożenia pożarowego odwołuję zakaz wstępu do lasów stanowiących własność Skarbu Państwa na terenie działania Nadleśnictwa Skierniewice. Odwołanie następuje od dnia 26.08.2015 roku.

Zakaz wstępu do lasu

W związku z długotrwałą suszą powodującą duże zagrożenie pożarowe wprowadzony został zakaz wstępu do lasów stanowiących własność Skarbu Państwa na terenie działania Nadleśnictwa Skierniewice. Zakaz obowiązuje od dnia 21.08.2015 roku.

Informacja o kandydatach na ławników

Uprzejmie informuję, że Rada Miasta Rawa Mazowiecka przystępuje do wyboru na kadencję 2016-2019:
1) 4 ławników do Sądu Okręgowego w Łodzi,
2) 5 Ławników do Sądu Rejonowego w Rawie Mazowieckiej,
3) 1 ławników do Sądu Rejonowego w Skierniewicach do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Z dniem 30 czerwca 2015 roku upływa termin zgłaszania do Rady Miasta Rawa Mazowiecka kandydatów na ławników.

Krótsza praca urzędu w środę 27 maja

Uprzejmie informujemy, że w związku z obchodami XXV-lecia Samorządu Terytorialnego w Rawie Mazowieckiej w dniu 27 maja 2015 Urząd Miasta będzie nieczynny w godzinach 12.00 – 17.00 .

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.11.2014 r. Urząd Miasta Rawa Mazowiecka jest nieczynny.

 

Bezpłatne konsultacje - Fundusze Europejskie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje do Rawy Mazowieckiej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) zorganizowane we współpracy z Urzędem Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz Urzędem Miasta Rawy Mazowieckiej.

"Program Outplacement - wsparcie dla pracowników objetych procesami restrukturyzacji zatrudnienia w województwie łódzkim"

PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. oraz Development and Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Sp. z o.o. zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie realizowanym w okresie od 01.03.2013 do 28.02.2015 pt: „PROGRAM OUTPLACEMENT – WSPARCIE DLA PRACOWNIKÓW OBJĘTYCH PROCESAMI RESTRUKTURYZACJI ZATRUDNIENIA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM”.

następna strona »

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.