UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 26 Kwietnia 2018, Imieniny: Klaudiusza, Marzeny, Marceliny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.

Treść strony

Dziennik elektroniczny w rawskich szkołach

    W ramach projektu „Szybciej, lepiej, skuteczniej – rawska eOświata” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 we wszystkich spośród publicznych szkół podstawowych oraz gimnazjów w Rawie Mazowieckiej wdrożony został dziennik elektroniczny.
    Dostęp do e-dziennika UONET+ jest bezpłatny dla każdego rodzica i ucznia. W sposób znaczący ułatwia komunikację ze szkołą, pozwala szybko sprawdzić frekwencję, oceny, uwagi jak również zadania domowe. Nowo wdrożona aplikacja to miejsce kontaktu wszystkich uczestniczących w procesie nauczania: uczniów, rodziców i nauczycieli. Do przeglądania dziennika elektronicznego wystarczą Państwu jedynie dwie rzeczy: dostęp do internetu oraz zainstalowana aktualna wersja przeglądarki (Internet Explorer, Firefox, Opera, itp.).

  • dziennik elektroniczny

      Dotychczas na korzystanie z tej nowoczesnej formy komunikacji ze szkołą i natychmiastowego dostępu do informacji zdecydowało się 1563 rodziców. Jeśli nie mają jeszcze Państwo danych dostępowych do e-dziennika UONET+ prosimy o zgłoszenie się do wychowawcy klasy, który z całą pewnością udzieli wyczerpujących informacji.

Strona internetowa projektu: https://portalrawa.vulcan.net.pl

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.