UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Kwietnia 2018, Imieniny: Leona, Adolfa, Tymona

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2016 » program » SPORTOWE DNI RAWY MAZOWIECKIEJ »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.

Treść strony

SPORTOWE DNI RAWY MAZOWIECKIEJ

Tradycyjnie jak co roku obchody Dni Rawy Mazowieckiej obfitują w wydarzenia sportowe.
W tym roku sportowe Dni Rawy rozpoczynamy zawodami pływackimi i turniejem piłki nożnej.  27 maja o godz. 10.00 nastąpi uroczyste otwarcie Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. W zawodach wystartują zawodniczki i zawodnicy z Boskovic, Nyirbator, rawskich klubów pływackich  WOPR i Triathlon Rawa oraz zaproszone kluby z terenu województwa łódzkiego. Uczestnicy będą rywalizować we wszystkich stylach pływackich na dystansach 50 i 100 metrów. Planowane jest również przeprowadzenie wyścigu sztafet i wyścigu australijskiego w kategorii open. Zakończenie zawodów nastąpi o godz. 15.00.
 

Również w piątek 27 maja rozegrana zostanie pierwsza część turnieju piłki nożnej chłopców urodzonych w latach 2004 – 2005. Turniej piłkarski będzie miał dwie odsłony. W piątkowej części zawodów wystąpi 6 zespołów: dwa z Boskovic, jedna drużyna z węgierskiego Nyirbator i trzy drużyny RKS Mazovia. Otwarcie turnieju nastąpi o godz. 10.30. Zespoły grać będą systemem każdy z każdym na płycie głównej, która zostanie podzielona na dwa mniejsze boiska. W piątkowym turnieju młodzi piłkarze będą walczyć o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.
 

W sobotnim turnieju piłki nożnej weźmie udział 10 drużyn. Stawkę zespołów uzupełnią zaproszone drużyny z klubów piłkarskich województwa łódzkiego. Tym razem zawodnicy będą walczyć o puchary ufundowane przez Burmistrzów Rawy Mazowieckiej, Boskovic i Nyirbator. Planowane zakończenie turnieju o godz. 13.00.
Imprezy sportowe uzupełnią: turniej tenisa ziemnego, który odbędzie się  w dniach 28 i 29 maja na kortach przy ulicy Tatar  i zawody wędkarskie, które zostaną przeprowadzone w niedzielę 29 maja na wodach zalewu Tatar Dolny w godz. 6.00 – 13.00. Zbiórka wędkarzy i zapisy do zawodów w niedzielę o godz. 6.00 przy wjeździe nad zalew z ul. 1 Maja.
Zapisy do turnieju tenisa ziemnego u pana Włodzimierza Kruszony lub pod nr telefonu 606 889 312.

  • zawody wędkarskie

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.