UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 17 Stycznia 2018, Imieniny: Antoniego, Jana, Rościsława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Rawska Feriada tuż, tuż

Już niebawem bo od soboty 14 stycznia rusza „Rawska Feriada”. Program feriady skierowany jest do dzieci i młodzieży, które zostaną na ten czas w naszym mieście, a lubią wyzwania artystyczne i sportowe. Dla tych dzieci, które w świecie kolorów żyją na co dzień oraz dla tych, które dopiero odkrywają twórcze możliwości swoich rąk. Dla aktywnych sportowo, którzy mają swoje ulubione dyscypliny i chcą zmierzyć się z innymi, a także dla nowicjuszy, którzy chcą poznać nieodkryte dotychczas sporty.  

„Rawska Feriada” została przygotowana we współpracy miejskich jednostek, organizacji, stowarzyszeń i klubów sportowych. Na uczestników czeka program wypełniony warsztatami z zakresu plastyki i rękodzieła, zabawami integracyjnymi, rywalizacją sportową, jazdą na łyżwach, pływaniem.

W Miejskim Domu Kultury zaplanowano warsztaty artystyczne, teatrzyki i projekcje filmowe. Warsztaty z zakresu archeologii, historii, a także recyklingu będą się odbywały w czytelni biblioteki Muzeum Ziemi Rawskiej. W Miejskiej Bibliotece Publicznej Oddziale dla Dzieci w tym roku obchodzimy 60 urodziny Misia Uszatka i szereg atrakcji przygotowano z udziałem tego bohatera z klapniętym uszkiem. Stowarzyszenie „Topory” to atrakcje pełne gier i fantastyki. Szereg konkurencji i zawodów sportowych będzie się odbywało na obu halach sportowych i białym orliku. Swoje wrota szeroko otwiera Aquarium zapraszając na relaks w wodzie, na lodzie i w figloraju.
Będzie też czas na smaczną przekąskę i twórczą pogawędkę oraz wędrówkę w świat fantazji.

Szczegółowy program Rawskiej Feriady dostępny poniżej. Do zobaczenia na Rawskiej Feriadzie od 14 do 29 stycznia!

 

  • autor: WOKZiS

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.