UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Listopada 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Bezdroża muzyki

„Bezdroża muzyki” to koncert jakiego jeszcze nie było - zderzenie dwóch muzycznych światów, wrażliwości i życiowych doświadczeń. Dwie opowieści, a każda z nich przeniesie nas w inny wymiar kojących brzmień. Pierwsza odsłona tej muzycznej uczty to recital pani Elżbiety Dedek, która zaprezentuje rawskiej publiczności ścieżkę dźwiękową autorstwa Richarda Addinsella do filmu z roku 1941 pt. „Niebezpieczne światło księżyca”, a nosi ona tytuł „Koncert Warszawski”.

W części drugiej zanurzymy się w poetycką i ponadczasową opowieść o poszukiwaniu siebie i miłości, zakorzenionej w biblijnej „Pieśni nad Pieśniami”. To autorski projekt grupy przyjaciół, którzy pewnego dnia postanowili wyruszyć w tę muzyczną podróż razem. Na akordeonie i fortepianie zagra Wojciech Szymański, na gitarze i instrumentach perkusyjnych Damian Gała, Jarosław Cichocki przeczyta specjalnie na tę okazję napisane teksty inkrustujące poetycką opowieść nostalgicznym komentarzem, a zaśpiewa i w roli głównej wystąpi Magdalena Sowik. Serdecznie zapraszamy.

tekst: Miejski Dom Kultury

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.