UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 17 Stycznia 2018, Imieniny: Antoniego, Jana, Rościsława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

VII Memoriał im. Wojciecha Zembowicza w piłce siatkowej

W najbliższą sobotę młodzi siatkarze po raz siódmy będą rywalizowali w zawodach o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej, upamiętniających postać rawskiego trenera i działacza sportowego Wojciecha Zembowicza.

W tegorocznym Memoriale wystąpi 13 zespołów w kategorii juniorów młodszych: Skra Bełchatów, Bzura Ozorków, Dwójka Tomaszów Mazowiecki, UKS Serbinów Biała Podlaska, UKS Wrzos Międzyborów, Volley Piotrków Trybunalski, Włókniarz Bielsko Biała, Sparta Grodzisk, Ósemka Siedlce, Korona Bełchatów, Stal stalowa Wola, Strzelec Strzelce Opolskie i gospodarz turnieju Juvenia Rawa Mazowiecka. Mecze rozgrywane będą 16 i 17 września (sobota, niedziela) na hali sportowej Milenium od godz.9.30. Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi w sobotę o godz. 14.30.

Drużyny uczestniczące w zawodach zostaną podzielone na trzy grupy rozgrywkowe. Pierwszego dnia zostaną rozegrane mecze eliminacyjne. Natomiast drugiego dnia poznamy zwycięzców VII Memoriału im. W. Zembowicza oraz najlepszych zawodników wybranych przez trenerów poszczególnych zespołów. Wszystkich miłośników sportu zapraszamy do kibicowania. Zapowiada się naprawdę emocjonujący siatkarski weekend w Rawie Mazowieckiej.

 

  • autor: Z. Urbański

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.