UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 16 Lipca 2018, Imieniny: Ruty, Marii, Magdaleny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Amatorska siatkówka w Rawie

10 i 11 marca na hali sportowej Milenium odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Zawody rozegrano w kategorii kobiet i mężczyzn. W turnieju wzięło udział 15 zespołów: 7 w kategorii kobiet i 8 w kategorii mężczyzn.  Na hali sportowej Milenium stawili się miłośnicy siatkówki, którzy amatorsko uprawiają tę piękną dyscyplinę sportu. Zawodniczki i zawodnicy przez dwa dni toczyli zacięte boje o jak najlepsze lokaty. Poziom sportowy rawskiego turnieju był bardzo wysoki. Umiejętności siatkarskie jakie zaprezentowali uczestnicy zawodów mogą pozazdrościć zawodnicy grający na co dzień w III i II-ligowych drużynach. Panie rozgrywały swoje mecze systemem każdy z każdym, natomiast panowie zostali podzieleni na dwie grupy po 4 zespoły.

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się drużyna KU AZS PWSZ Skierniewice, która z kompletem zwycięstw zajęła I miejsce. Kolejne miejsca zajęły drużyny: II Grodzisk Mazowiecki, III Fight Łapy Warszawa, IV Black Team Rawa Mazowiecka, V Hubal Białystok, VI ZNP Radom i miejsce VII Juvenia Rawa Mazowiecka. W finale mężczyzn zagrały drużyny CSPSP Częstochowa i brązowi medaliści ubiegłorocznego turnieju Rybnik Team. Siatkarze z Częstochowy pokonali swoich rywali 2:0 odnosząc tym samym zwycięstwo w całym turnieju. II miejsce przypadło siatkarzom z Rybnika, III ubiegłorocznym zwycięzcom turnieju Volley Masters Czechowice, IV Mogielanka Mogielnica, V Chłopaki z Rawy, VI ZNP Radom, VII Frontiera Rawa Mazowiecka, VIII drużyna kadetów Juvenii Rawa Mazowiecka.  

Oprócz nagród zespołowych w obu kategoriach przyznano wyróżnienia indywidualne.
MVP turnieju w kategorii pań została wybrana Karolina Cichocka (Skierniewice). W kategorii panów najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Łukasza Zawiszę (Częstochowa). Nagrody dla najlepszych atakujących przypadły Sylwii Królak-Toczek (Black Team Rawa Mazowiecka) i Aleksandrowi Tomali (Rybnik Team). Na pozycji Libero nagrodzono Kingę Płuciennik (Grodzisk Mazowiecki) i Jacka Gawrońskiego (CSPSP Częstochowa).
Najlepszymi rozgrywającymi turnieju zostali Agnieszka Dworczyńska (Skierniewice) i Artur Grzegorzek (Volley Team Czechowice).
Ponadto Burmistrz Rawy mazowieckiej przyznał dwie nagrody specjalne, które otrzymali: Anna Kryczka (Black Team Rawa Mazowiecka) i Filip Kamiński (Chłopaki z Rawy). Nagrody najlepszym zespołom i wyróżnionym zawodnikom wręczył Burmistrz miasta Dariusz Misztal.

Głównym inicjatorem i organizatorem turnieju była Fundacja Black Team z Rawy Mazowieckiej, współorganizatorem turnieju głównym sponsorem i fundatorem nagród było Miasto Rawa Mazowiecka. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rawskiego turnieju i zapraszamy za rok do Rawy Mazowieckiej.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.