UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 25 Czerwca 2018, Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Złoty Marcel

Kilka tygodni wcześniej pisaliśmy o niebywałym sukcesie Kuby Kwapisia, zdobywcy trzech złotych medali Mistrzostw Polski w kategorii kadetów. W ślady swojego starszego kolegi poszedł Marcel Błaszczyk, który w miniony weekend został podwójnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategorii żaków.

Marcel zdobył złote medale w grze pojedynczej i podwójnej. Dodając do tego zdobyty wcześniej złoty medal w grze podwójnej, w kategorii młodzików, zawodnik rawskiej Dwójki został trzykrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski. Warto dodać, że reprezentant Rawy Mazowieckiej jest bezapelacyjnie najlepszym tenisistą stołowym w swojej kategorii wiekowej. W drodze do turnieju finałowego  wygrał wszystkie zawody Grand Prix Polski, a w meczach mistrzowskich stracił tylko jednego seta.  O wielkim talencie Marcela świadczy również udział w obozie szkoleniowym euro talent,  organizowanym przez Europejską Federację Tenisa Stołowego.

Sukcesy rawskich tenisistów to wielki powód do dumy dla ich trenera Zbigniewa Bajana. Osiągane wyniki świadczą o wielkiej pracy włożonej w szkolenie zawodników, właściwie prowadzonym naborze, który odbywa się już wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Przypominamy, że tylko w tym roku zawodnicy MLUKS Dwójka zdobyli 6 złotych i 2 brązowe medale Mistrzostw Polski. 

Serdecznie gratulujemy rawskim zawodnikom oraz ich trenerowi i życzymy, by kolejne sezony rozgrywkowe były co najmniej tak obfite w medale jak obecny. 
 

  • autor: Zbigniew Urbański WOKZiS

fot. MLUKS Dwójka

wstecz

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.