UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 23 Marca 2018, Imieniny: Pelagii, Feliksa, Zbysława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Zawiadomienie o XL. Sesji VII. kadencji. Obrady Sesji przeniesione na godzinę 9.00.
2018.03.15
Zawiadomienie o XL. Sesji VII. kadencji

Dnia 22 marca 2018 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XL. Sesja VII. kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka.

Rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli
2018.03.01
Rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli

Informujemy Państwa, że na terenie naszego miasta rusza elektroniczny nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019. Wnioski elektroniczne można składać za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie https://portal.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata). Rekrutacja będzie trwała w dn. 1 – 31 marca 2018 r.

Budowa bloków socjalnych nabiera tempa
2018.03.22
Budowa bloków socjalnych nabiera tempa

Trwa budowa bloku socjalnego przy ul. Mszczonowskiej. Do końca października 2018 r. planowane jest zakończenie budowy pierwszego z bloków. Docelowo planuje się wybudowanie dwóch budynków. Budowa drugiego z bloków zaplanowana jest na okres marzec 2019 r. – grudzień 2020 r. Wykonawcą całej inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe „Budokan” L.D. Czesław Dobrzyński ze Skierniewic.

 

Rawa z dofinansowaniem na Dzienny Dom Seniora
2018.03.16
Rawa z dofinansowaniem na Dzienny Dom Seniora

W dniu 15 marca 2018 r. burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal na zaproszenie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elzbiety Rafalskiej wziął udział w uroczystości podpisania umowy na dofinansowanie w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 – edycja 2018. W wyniku realizacji tego zadania na terenie Miasta Rawa Mazowiecka powstanie miejsce dziennej opieki seniorów tj. osób w wieku 60+ - Dzienny Dom „Senior +”. Kwota dofinasowania na powyższe zadanie to ok. 240 tys. zł.

Złoto dla rawskich karateków na turnieju w Ujeździe
2018.03.16
Złoto dla rawskich karateków na turnieju w Ujeździe

11 marca rawscy karatecy wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate Wszechstylowego. W turnieju wzięło udział 160 zawodników z jedenastu klubów z całej Polski. Rawski klub reprezentowało 29 zawodników. RKKK zaprezentowali się znakomicie zdobywając: 18 złotych, 7 srebrnych i 2 brązowe medale.

 

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.