UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Listopada 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Ligowy tenis
2017.10.02
-

30 września na hali sportowej Tatar  kolejny mecz w pierwszej lidze rozegrały tenisistki rawskiej „Dwójki”. Przeciwniczkami rawskiego zespołu były zawodniczki  MKS ROKITA Brzeg Dolny. Kolejny mecz w Rawie nasze zawodniczki zagrają 8 października z obecnym liderem tabeli KTS OPTIMA II Lublin.

Brąz w biegach przełajowych
2017.10.02
-

Wojciech Pawłowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 i zawodnik MLUKS RAWA zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, jakie odbyły się w miniony czwartek w Uniejowie. To szósty medal Wojtka w tym roku w imprezach wojewódzkich lub regionalnych.

Podziękowania dla Sekretarza Miasta
2017.09.28
Podziękowania dla Sekretarza Miasta

W dniu 28 września z funkcji sekretarza Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej odchodzi na emeryturę pani Jolanta Makowska, która jako sekretarz w rawskim urzędzie przepracowała ponad 23 lata. Nie mogło się obejść bez kwiatów i życzeń od burmistrza oraz kolegów i koleżanek z pracy.

 

Przy tenisowym stole - w najbliższą sobotę
2017.09.25
-

Wszystkich miłośników sportu a w szczególności tenisa stołowego zapraszamy w najbliższą sobotę 30 września do hali OSiR Tatar, gdzie o godz. 16.00 rozpocznie się kolejny mecz I ligi kobiet. Rawianki zajmują obecnie wysokie 4 miejsce w ligowej tabeli. Mamy nadzieję, że zwycięstwo w sobotnim pojedynku pozwoli na utrzymanie tej lokaty.

2017.09.25
-

Informujemy, że w dniu 29 września 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w ambulansie przed sklepem Bricomarche w Rawie Mazowieckiej odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. I Ty możesz uratować czyjeś życie…

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.