UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 29 Maja 2017, Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Dni Rawy Mazowieckiej 2017
W Rawie już prawdziwa wiosna
2017.03.28
-

Do Rawy Mazowieckiej już na dobre zawitała wiosna. Świadczy o tym nie tylko wiosenna pogoda, ale i pole pięknie kwitnących krokusów, które są zwiastunami prawdziwej wiosny. Białe, żółte, fioletowe – piękny kwiatowy dywan zachwyca swoim urokiem. Krokusy rosną na powierzchni 3 tys. metrów kwadratowych tuż przy pływalni AQUARIUM nad zalewem Tatar.

 

Mistrzostwa szkół podstawowych w pływaniu
2017.03.28
-

Od początku marca 2017 r. na rawskiej pływalni odbywały się zawody eliminacyjne  Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w pływaniu dla klas I-III szkół podstawowych. W sobotę 25  marca zostały przeprowadzone wyścigi finałowe z udziałem szkół podstawowych z Rawy Mazowieckiej, Cielądza, Sadkowic i Konopnicy. Za tydzień 8 kwietnia zostaną rozegrane takie same zawody klas IV – VI.

Przy tenisowym stole
2017.03.28
-

Dobiegły końca rozgrywki w II Lidze Kobiet. Po zakończeniu rozgrywek nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. W niedzielę również II Liga Mężczyzn zakończyła rozgrywki. Ostatecznie nasza drużyna męska zakończyła rozgrywki na drugim miejscu.

Misja gospodarcza do Ułan Bator dla przedsiębiorców
2017.03.28
-

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Ambasador Polski dla Mongolii zapraszają przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej do Ułan Bator, która odbędzie się w dniach 9-13 maja 2017 r. Misja ma charakter wielobranżowy. Głównym celem jest zwiększenie wymiany handlowej pomiędzy Polską a Mongolią, zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów/partnerów, nawiązanie cennych kontaktów handlowych, a także prezentacja potencjału gospodarczego Województwa Łódzkiego.

 

Otwarty konkurs ofert
2017.03.27
-

BURMISTRZ MIASTA RAWA MAZOWIECKA
Ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2017 r. w zakresie obejmującym organizację szkolenia w rawskich klubach sportowych, dla dzieci i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego, w tym sportowców niepełnosprawnych, w dyscyplinie sportowej mini piłka siatkowa dziewcząt.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.