UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 24 Lutego 2018, Imieniny: Bogusza, Macieja, Marka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
Mazovia MTB 2018 na początku września
2018.01.12
-

W czwartek 11 stycznia odbyło się spotkanie burmistrza Rawy Mazowieckiej Dariusza Misztala z  Cezarym Zamaną. Miło nam zakomunikować, że efektem rozmów jest decyzja o organizacji w naszym mieście kolejnej edycji maratonu rowerowego Cezarego Zamany. Zawody odbędą się 9 września jak zwykle nad zalewem Tatar.

Rawski Klub Karate Kyokushin w roku 2017
2018.01.12
-

Liczba roku 2017 dla klubu karate to 179, tyle medali zdobyli zawodnicy RKKK starując w siedemnastu turniejach w całej Polsce. Rawscy karatecy startowali również na największych międzynarodowych zawodach karate kyokushin w Polsce Carpathia Cup w Rzeszowie. To tylko niektóre osiągnięcia rawskich zawodników..

Stypendia sportowe przyznane
2018.01.10
Stypendia sportowe przyznane

Już po raz siódmy zostały przyznane stypendia  zawodnikom osiągającym wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym  współzawodnictwie sportowym. W roku bieżącym burmistrz Rawy Mazowieckiej przyznał stypendia sportowe osiemnastu zawodniczkom i zawodnikom. Ogółem na rok 2018 przyznano stypendia sportowe na kwotę 27 360 złotych. Sportowcom i ich trenerom życzymy jeszcze większych sukcesów w kolejnych startach.

 

Rawskie kolędowanie w MDK
2018.01.08
-

W dniu 13 stycznia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury odbędzie się koncert RAWSKIE KOLĘDOWANIE. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Wystąpią uczniowie Szkół Podstawowych nr 1,2 i 4, dziecięcy i młodzieżowy zespół wokalny Rava Cantorum działający przy MDK, goście specjalni i in. Usłyszymy i wspólnie zaśpiewamy wiele znanych i mniej znanych kolęd i piosenek świątecznych. Zapraszamy.

 

Na wnioski zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego 2018 głosujemy do 11 stycznia
2018.01.08
Na wnioski zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego 2018 głosujemy do 11 stycznia

Trwa głosowanie na wnioski złożone do Budżetu Obywatelskiego 2018, które zakończy się 11 stycznia. Dlatego też chętnych do udzielania poparcia któremuś z wniosków zachęcamy do oddawania głosów. Zapraszamy mieszkańców do głosowania. Głosujemy do 11 stycznia 2018 r. włącznie.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.