UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 22 Lipca 2017, Imieniny: Marii, Magdaleny, Albina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
Rowerem do Reymonta
2017.06.02
-

Rawianin, pan Tomasz Walas, zaprasza na wycieczkę rowerową do Lipiec Reymontowskich. Okazją są obchodzone w ten weekend Dni Reymonta. Udział w wycieczce jest bezpłatny, każdy uczestnik jedzie na swoją odpowiedzialność. Wyjazd 4 czerwca o godz. 9.00, zbiórka koło altanki grillowej przy hali OSiR Tatar.

Wyczerpujący dzień pracy Małego Burmistrza
2017.06.01
-

Zwycięzca konkursu „Mały Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka” Kacper Sagan, uczeń klasy IIIc Szkoły Podstawowej nr 1 w dniu dzisiejszym urzędował w miejskim ratuszu. Mały Burmistrz odważnie, ale i z uśmiechem podszedł do swoich obowiązków. Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka 2017 na długo zapadnie w jego pamięci.

Rawscy karatecy na skierniewickim turnieju
2017.06.01
-

W skierniewickim turnieju Kyokushin Karate Skierniewice Cup 2017 w dniu 27 maja 2017 r. wzięło udział 179 zawodników z kilkunastu miast Polski. Rawski klub wystawił 33 zawodników z Rawy i tomaszowskiej filii i wzbogacił się w Skierniewicach o 22 medale: 7 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych. Gratulacje dla naszych wspaniałych karateków.

Dziecięca Noc Mazurka – w sobotę
2017.06.01
-

3 czerwca w siedzibie Fundacji FIDEO przy ulicy Miłej 4 odbędzie się Dziecięca Noc Mazurka. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 16.30. Organizatorami Dziecięcej Nocy Mazurka są Fundacja Fideo i Klub Miła 4, a partnerem wydarzenia jest Miasto Rawa Mazowiecka. Zapraszamy.

 

Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam drogie Dzieci najlepsze życzenia
2017.05.31
-

Samych pogodnych i radosnych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wielu przyjaciół, z którymi będziecie mogli cieszyć się każdym błogim i radosnym dniem Waszego życia. Życzymy, abyście zawsze były kochane i otaczane opieką i miłością przez Waszych rodziców i bliskich

 

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.