UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Listopada 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Wybrano młodzieżowych radnych
2017.09.22
-

22 września 2017 r. w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Rawy przeprowadzono wybory do Młodzieżowej Rady Miasta XI kadencji. Do głosowania było uprawnionych 2089 uczniów, z czego w wyborach wzięło udział 1454 uczniów, czyli  69,6  % uprawnionych do głosowania. Podajemy oficjalne wyniki wyborów.

Kolarskie emocje w Rawie Mazowieckiej
2017.09.20
-

W ostatni weekend w Rawie gościliśmy dwie duże imprezy rowerowe organizowane przez Cezarego Zamanę. W sobotę po raz siódmy odbył się w Rawie jeden z największych maratonów rowerowych w Polsce, Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W niedzielę swoje możliwości mogli sprawdzić miłośnicy rowerów szosowych rywalizując w wyścigu Cisowianka Roud Tour.

Rawski Klub Karate zaprasza na treningi
2017.09.19
Rawski Klub Karate zaprasza na treningi

Trenerzy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin zapraszają wszystkich chętnych do udziału w treningach wschodnich sztuk walki oraz K1, MMA i BJJ. W Rawie Mazowieckiej zajęcia prowadzone są w siedmiu grupach wiekowych. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki oraz dodatkowo - dla starszych grup wiekowych - w piątki (parter, BJJ NO GI). Młodsi karatecy mają swoje sparingi przedturniejowe w soboty.

VII Memoriał im. Wojciecha Zembowicza
2017.09.19
-

W dniach 16- 17 września na hali sportowej Milenium rozegrano VII Memoriał im Wojciecha Zembowicza w piłce siatkowej kadetów. Zwycięzcami memoriału z kompletem zwycięstw zostali zawodnicy Skry Bełchatów. Puchary dla najlepszych zespołów i nagrody indywidualne wręczył Burmistrz Rawy Mazowieckiej.

Rawskie Dni Muzyki Klasycznej 2017
2017.09.19
-

Rawskie Dni Muzyki Klasycznej rozpoczną się „Operetką z humorem" 23 września o godz. 18.00 koncertem znakomitego duetu armeńskiej sopranistki Nairy Ayvazyan i tenora Tomasza Białka w rawskim MDK. Druga odsłona Dni Muzyki Klasycznej odbędzie się w kościele oo. Pasjonistów 24 września o godz. 19:30. w koncercie „Muzyka na flet i fortepian". Zapraszamy.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.