UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 22 Marca 2018, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Rawska Fundacja z Szopenem w PaM
2010.09.20
Fundacja im. Dr. Edwarda Otto z Rawy Mazowieckiej zorganizowała we Francji, Belgii i Luksemburgu cykl koncertów poświęconych muzyce Fryderyka Szopena. We wtorek, 21 września, pianistka Magdalena Wojciechowska wraz z Trio Janusza Prusinowskiego, wystąpi w Pont-a-Mousson, mieście z ktorym Rawa Mazowiecka prowadzi rozmowy na temat nawiązania współpracy partnerskiej.
Jedynka znowu najlepsza
2010.09.20
Jedynka znowu najlepsza
W dniu 17 września nad zalewem „Tatar” odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców. W skład jednej sztafety wchodzi po pięciu reprezentantów klas IV, V i VI. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 1. Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, a III SP nr 4.
Markowa Rawa Mazowiecka raz jeszcze
2010.09.16
Jaki będzie wizerunek miasta?
Co Rawa zaproponuje swoim mieszkańcom?
Jak będzie promowała się na zewnątrz?

O tym wszystkim będzie można usłyszeć podczas otwartych konsultacji społecznych, prowadzonych przez przedstawicieli Agencji Eskadra. Wszystkich chętnych zapraszamy 22 września, w środę, na godz. 16.30 do sali widowiskowej MDKu.
Witaj Przedszkolaku!
2010.09.15
Witaj Przedszkolaku!
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka serdecznie zaprasza do udziału w imprezie integracyjnej „Witaj Przedszkolaku!” w dniu 23 września 2010 r. o godz. 14.00 na terenie Centrum Kupieckiego „Rawiak” przy ul. Reymonta 7A w Rawie Mazowieckiej.
Plac Zabaw Muszkieterów
2010.09.15
Plac Zabaw Muszkieterów
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Fundacja Muszkieterów i właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché w Rawie Mazowieckiej serdecznie zapraszają na otwarcie Placu Zabaw Muszkieterów. W sobotę 18 września o godz. 15.00 dzieci będą miały okazję do świetnej zabawy na certyfikowanym i kolorowym placu zabaw przy ul. Zwolińskiego pomiędzy blokiem nr 1, 1a i 1b w Rawie Mazowieckiej.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.