UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 22 Września 2018, Imieniny: Joachima, Maurycego, Darii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
MRM aktywizuje działalność samorządów uczniowskich
2010.11.22
MRM aktywizuje działalność samorządów uczniowskich
W dniach 19-20 listopada 2010 r. Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka zorganizowała szkolenie „Najlepszy Samorząd Uczniowski - droga do sukcesu” dla samorządów uczniowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu rawskiego. Szkolenie, które odbyło się w hotelu Tatar, poprowadził trener z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Wzięło w nim udział 23 uczestników, uczniów szkół, które zgłosiły swoje uczestnictwo w konkursie organizowanym przez MRM na Najlepszy Samorząd Uczniowski 2010/2011.
Rawa w ciepłych barwach jesieni
2010.11.19
Rawa w ciepłych barwach jesieni
Zbliżają się coraz chłodniejsze dni, ulice pokryją się śniegiem, a my, opatuleni po uszy, pospiesznie będziemy szukać ciepłego schronienia. W te dni warto wrócić do barwnych wspomnień tegorocznej jesieni. Dla niektórych to najbardziej ulubiona pora roku, nastrojowa, zaskakująca swoją urodą. Dobrze znane miejsca wyglądają niecodziennie, trochę jak spod pędzla artysty....
„Młodzi rawianie prezentują”
2010.11.19
„Młodzi rawianie prezentują”
Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na wystawę ,,Młodzi rawianie prezentują”. Otwarcie wystawy odbyło się 19 listopada 2010 r. o godz. 19.00 w holu wystawowym Miejskiego Domu Kultury. Organizatorem i pomysłodawcą wystawy jest Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka. Celem wystawy jest zaprezentowanie prac rawskiej uzdolnionej młodzieży, która rzadko ma okazję pokazać swoją twórczość szerszej publiczności.
Wystawę prac młodych rawian będzie można podziwiać do 9 grudnia.
Goście z Francji
2010.11.17
Goście z Francji
W dniach 11-15 listopada gościliśmy w Rawie czworo przedstawicieli władz lotaryńskiego miasta Pont-à-Mousson. Odwiedzili nas zastępcy burmistrza odpowiedzialni za zagadnienia związane z kulturą, młodzieżą, edukacją, osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Modernizacja stadionu miejskiego
2010.11.16
Modernizacja stadionu miejskiego
Stadion Miejski w Rawie Mazowieckiej znajdujący się tuż przy Zamku Książąt Mazowieckich zyska niebawem inny wymiar. Modernizacja stadionu jest już bowiem na ukończeniu.
Dzięki milionowi złotych dotacji Województwa Łódzkiego w roku bieżącym Miasto rozpoczęło prace remontowe. Do końca roku wykonane będzie ogrodzenie stadionu, powstanie trybuna na ponad 500 miejsc w całości zadaszona.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Wybory 2018
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.