UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Października 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
„Młodzi rawianie prezentują”
2010.11.19
„Młodzi rawianie prezentują”
Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na wystawę ,,Młodzi rawianie prezentują”. Otwarcie wystawy odbyło się 19 listopada 2010 r. o godz. 19.00 w holu wystawowym Miejskiego Domu Kultury. Organizatorem i pomysłodawcą wystawy jest Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka. Celem wystawy jest zaprezentowanie prac rawskiej uzdolnionej młodzieży, która rzadko ma okazję pokazać swoją twórczość szerszej publiczności.
Wystawę prac młodych rawian będzie można podziwiać do 9 grudnia.
Goście z Francji
2010.11.17
Goście z Francji
W dniach 11-15 listopada gościliśmy w Rawie czworo przedstawicieli władz lotaryńskiego miasta Pont-à-Mousson. Odwiedzili nas zastępcy burmistrza odpowiedzialni za zagadnienia związane z kulturą, młodzieżą, edukacją, osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.
Modernizacja stadionu miejskiego
2010.11.16
Modernizacja stadionu miejskiego
Stadion Miejski w Rawie Mazowieckiej znajdujący się tuż przy Zamku Książąt Mazowieckich zyska niebawem inny wymiar. Modernizacja stadionu jest już bowiem na ukończeniu.
Dzięki milionowi złotych dotacji Województwa Łódzkiego w roku bieżącym Miasto rozpoczęło prace remontowe. Do końca roku wykonane będzie ogrodzenie stadionu, powstanie trybuna na ponad 500 miejsc w całości zadaszona.
Izba pamięci Jana Pawła II
2010.11.16
Izba pamięci Jana Pawła II
Nowoczesna interaktywna sala, w której będzie można poznać z bliska życie i działalność naszego rodaka, Sługi Bożego Jana Pawła II, zostanie niebawem otwarta w Rawie Mazowieckiej. Izba pamięci mieści się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego.
Rządowy program „Radosna Szkoła” w Rawie
2010.11.16
Rządowy program „Radosna Szkoła” w Rawie
W drugiej połowie 2009 roku Ministerstwo Edukacji ogłosiło kierowany do szkół podstawowych program „Radosna Szkoła”. Plac zabaw urządzony przez szkołę, zgodnie z założeniami programu, powinien być bezpieczny.
Ważne jest zastosowanie nowoczesnej, bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami, właściwe rozmieszczenie sprzętu znajdującego się na placu zabaw oraz przyjazne zagospodarowanie pozostałego terenu zielenią.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Wybory 2018
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.