UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Września 2018, Imieniny: Władysława, Aurelii, Kleofasa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
VII edycja konkursu "Rzuć palenie"
2010.09.27
Zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu "Rzuć palenie" w ramach akcji Rawa Mazowiecka - Miastem Wolnym od Dymu Tytoniowego, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Pana Eugeniusza Góraja. Warunkiem udziału w konkursie jest powstrzymanie się od palenia w okresie od 1 do 31 października 2010 r. i nie palenie nadal. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 października 2010 r.
Słoneczny festyn
2010.09.24
Słoneczny festyn
23 września 2010 r. na terenie Centrum Kupieckiego „Rawiak” w Rawie Mazowieckiej odbyła się impreza integracyjna pt. „Witaj Przedszkolaku!”, którą otworzył Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Pan Eugeniusz Góraj wraz zaproszonymi gośćmi: Panem Dariuszem Klimczakiem Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego, Panią Grażyną Dębską Przewodniczącą Rady Miasta Rawa Mazowiecka, Księdzem Prałatem Mieczysławem Iwanickim oraz Ojcem Przeorem Janem Koziatkiem.
Badamy Samorządy Uczniowskie
2010.09.23
Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka, w bieżącym roku szkolnym, organizuje drugą już edycję Konkursu na Najlepszy Samorząd Uczniowski 2010/2011.
Rawska Fundacja z Szopenem w PaM
2010.09.20
Fundacja im. Dr. Edwarda Otto z Rawy Mazowieckiej zorganizowała we Francji, Belgii i Luksemburgu cykl koncertów poświęconych muzyce Fryderyka Szopena. We wtorek, 21 września, pianistka Magdalena Wojciechowska wraz z Trio Janusza Prusinowskiego, wystąpi w Pont-a-Mousson, mieście z ktorym Rawa Mazowiecka prowadzi rozmowy na temat nawiązania współpracy partnerskiej.
Jedynka znowu najlepsza
2010.09.20
Jedynka znowu najlepsza
W dniu 17 września nad zalewem „Tatar” odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców. W skład jednej sztafety wchodzi po pięciu reprezentantów klas IV, V i VI. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 1. Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, a III SP nr 4.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Wybory 2018
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.