UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Listopada 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji
Akcja ZNICZ 2017
2017.10.31
-

W związku z prowadzoną przez Komendę Powiatową Policji i Straż Miejską akcją ZNICZ 2017 w dniach 31 października i 1 listopada 2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicach rawskiego cmentarza. Kierowców prosimy o dostosowanie się do obowiązującej zmiany organizacji ruchu, zachowanie ostrożności oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Złoto dla Martyny i Adama
2017.10.31
-

Młodzi rawscy karatecy wrócili z Końskich z Pucharami z Żeliwa. Turniej był mocno obsadzony. Brało w nim udział prawie 420 zawodników z 34 klubów z całej Polski, a pojedynki toczyły się na czterech matach. Nasze miasto reprezentowało 18 wojowników.

Sukcesy młodych piłkarzy Mazovii
2017.10.26
-

Młodzi piłkarze rawskiej Mazovii grający w kategorii Orlik osiągają bardzo dobre wyniki w swoich grupach rozgrywkowych. Zapraszamy na stadion OSiR w dniu 28 października, gdzie o godz. 12.00 odbędzie się mecz Mazovia – Orzeł Nieborów (Liga Okręgowa Orlika Młodszego).

Zmiany w rozkładzie rawskiej komunikacji miejskiej
2017.10.26
-

W dniach 28 i 29 października 2017 r. oraz dniu 01.11.2017 r. autobus będzie kursował wg rozkładu jazdy ustalonego na dni powszednie z wyłączeniem w w/w dniach pierwszego kursu w obydwu kierunkach.

Radni MRM uczestniczyli w szkoleniu
2017.10.24
-

W poniedziałek 23 października 2017 r. nowo wybrani radni Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka XI kadencji wzięli udział w szkoleniu wprowadzająco-integracyjnym. Celem szkolenia było wprowadzenie radnych MRM do wykonywania powierzonego im mandatu. Jakie pomysły będą realizować nowi radni? O tym dowiemy się wkrótce.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.