UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 29 Maja 2017, Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Dni Rawy Mazowieckiej 2017
Start rawian w Mistrzostwach Kickboxingu
2017.04.13
-

W miniony weekend odbyły się w Piotrkowie Mistrzostwa Polski  w Kickboxingu Seniorów i Juniorów w formule Full Contact. Po raz pierwszy wystartowali w nich rawianie: Hubert Grochal w kategorii 63 kg -  junior starszy i Kuba Klasztorny w kategorii 71 kg.

VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - wyniki
2017.04.12
-

12 kwietnia odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu z udziałem burmistrza Rawy Mazowieckiej Dariusza Misztala. Zwycięzcą konkursu została Weronika Lusa (ZSO Rawa), II miejsce zajęła Agnieszka Rusinowska (ZSCEZiU Rawa), a III miejsce ex aequo Edyta Kubiak (ZSO Rawa) i Mateusz Biskupiak (ZSP Rawa).

Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych
2017.04.10
-

8 kwietnia na pływalni Aquarium odbyła się druga część Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w pływaniu w kategorii szkół podstawowych. Tym razem na starcie stanęły uczennice i uczniowie klas IV – VI. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z Rawy Mazowieckiej i szkoła podstawowa z Boguszyc. Rywalizowano na dystansach 25 i 50 m w stylach: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym.

Koncert pasyjny
2017.04.07
-

Parafia ewangelicko-augsburska w Rawie Mazowieckiej oraz Sinfonietta De Girarda zapraszają na Koncert Pasyjny. Koncert odbędzie się 9 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 w Kościele ewangelicko-augsburskim św. Ducha przy ul. Warszawskiej 12 w Rawie Mazowieckiej.

 

Bezpłatne badania mammograficzne
2017.04.05
-

NZOZ Medica  w Łodzi i Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej dla kobiet od 50 do 69 lat które w ciągu 2 lat(24 miesięcy)nie wykonywały badania w tym zakresie. Termin badań: 20 kwietnia 2017 r. (czwartek)

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.