UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 24 Lutego 2018, Imieniny: Bogusza, Macieja, Marka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
Rekrutacja do szkół i przedszkoli na r.szk. 2018/2019
2018.01.29
Rekrutacja do szkół i przedszkoli na r.szk. 2018/2019

Działając na podstawie art. 131 ust. 4 i 6, art. 133 ust. 2 i 3 oraz art. 154 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59 z późn. zm.) przekazujemy do publicznej wiadomości informację o terminach i kryteriach naboru do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019.

Otwarty konkurs ofert
2018.01.25
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego, objętych Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Rawa Mazowiecka na rok 2018.

Wyniki konkursu ofert na prowadzenie świetlicy środowiskowej
2018.01.25
Wyniki konkursu ofert na prowadzenie świetlicy środowiskowej

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza wyniki konkursu ofert, który odbył się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka w dniu 23 stycznia 2018 r. z zakresu pomocy społecznej(w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, zamieszkałym na terenie Miasta Rawa Mazowiecka),polegające na prowadzeniu świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej.

Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka
2018.01.25
Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje, iż  Miasto Rawa Mazowiecka w dniu 28 grudnia 2017 r. podpisało umowę z WOJEWÓDZKIM FUNDUSZEM OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI na dofinansowanie w formie dotacji zadania pn: „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Rawa Mazowiecka”.

Nowy rozkład jazdy rawskiej komunikacji miejskiej
2018.01.24
Nowy rozkład jazdy rawskiej komunikacji miejskiej

Informujemy, że od dnia 29 stycznia 2018 r. w Rawie będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Zmiany dotyczą rozkładu jazdy zarówno w dni robocze jak i świąteczne. Ponadto zawiadamiamy, że przystanek, który znajdował się przy rondzie Jana Pawła II w ul. Katowickiej został przeniesiony na ul. Orzeszkowej, od strony ul. Tomaszowskiej. Zapraszamy Państwa do korzystania z bezpłatnych przejazdów.

 

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.