UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 22 Lipca 2017, Imieniny: Marii, Magdaleny, Albina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji
I liga w Rawie Mazowieckiej
2017.06.14
-

Wczoraj na hali sportowej OSiR Tatar odbył się pierwszy mecz barażowy o wejście do I ligi kobiet w tenisie stołowym. Miło nam zakomunikować, że rawskie zawodniczki odniosły wysokie zwycięstwo nad KSTS MOSiR PANMAR Krosno w stosunku 9:1 i są już praktycznie w I lidze.

Gala Mistrzów - najlepsi sportowcy
2017.06.14
-

12 czerwca w MDK odbyło się spotkanie władz miasta z uczniami rawskich szkół podstawowych i gimnazjów osiągających bardzo dobre wyniki w sporcie i nauce. W tym roku nagrody i listy gratulacyjne otrzymało ponad 140 laureatów w tym ponad 70-osobowa grupa sportowców i ich trenerów. Serdecznie gratulujemy i życzymy co najmniej takich sukcesów w latach następnych.

Rawski Festiwal Biegowy już za nami
2017.06.14
-

To już 11 odsłona największej imprezy biegowej  w naszym mieście, którą ze względu na dużą ilość biegów nazwaliśmy Rawskim Festiwalem Biegowym. Punktem kulminacyjnym imprezy był bieg na 10 km czyli tzw. Rawska Dycha. Na wszystkich dystansach wystartowało w sumie 250 uczestników.

"Róż się z nami seniorami"
2017.06.09
-

8 czerwca ulica Rawy Mazowieckiej zaróżowiła się  dzięki projektowi Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Rawie Mazowieckiej „Róż się z nami seniorami” – śladami Jana Pawła II i Ludmiły. Rawskie seniorki pokazały jak  na nowo odkrywać nasze piękne miasto.

Mecz barażowy o I ligę
2017.06.08
-

Wszystkich miłośników sportu zapraszamy we wtorek 13 czerwca o godz. 14.30 do hali sportowej Tatar na pierwszy mecz barażowy o wejście do I ligi kobiet. Rawskie zawodniczki, reprezentantki MLUKS Dwójka podejmować będą zespół KSTS MOSiR PANMAR Krosno. Zapraszamy do kibicowania rawskim zawodniczkom.

 

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.