UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 24 Lutego 2018, Imieniny: Bogusza, Macieja, Marka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Bieg Tropem Wilczym 2018
10 lat plakatu Grzegorza Matyszewskiego
2018.01.24
-

W piątek 26 stycznia, o godz. 19.00, w Miejskim Domu Kultury zostanie otwarta wystawa prac Grzegorza Matyszewskiego - artysty grafika, związanego z Rawą. Wśród różnych pól działalności artystycznej Grzegorza Matyszewskiego, sztuka plakatu zajmuje ważne miejsce.

Sportowa Feriada 2018
2018.01.24
-

Ferie zimowe w Rawie, które rozpoczną się już za kilka dni będą bogate w szereg atrakcyjnych zajęć sportowych i rekreacyjnych w ramach „Rawskiej Feriady 2018”. Jak co roku zostaną rozegrane turnieje piłki nożnej, siatkowej, tenisa stołowego, zostaną przeprowadzone zajęcia z karate, tenisa ziemnego czy strzelania z broni pneumatycznej. Zapraszamy...

 

Wieczór literacki z Urszulą Fedorowicz
2018.01.23
Wieczór literacki z Urszulą Fedorowicz

Kto chce usłyszeć jak powstała opowieść o spotkaniu nieba i ziemi w człowieku i życiu codziennym, powinien wybrać się do miejskiej biblioteki w najbliższy piątek, na godz. 18.00. Nie będzie to zwykłe spotkanie z autorką książki - Urszulą Fedorowicz.

VII Turniej Młodych Widzewiaków
2018.01.23
-

W sobotę 27 stycznia o godz. 9.00 na hali sportowej Milenium rozpocznie się  VII edycja turnieju piłkarskiego Młodych Widzewiaków Rawa CUP 2018. W turnieju weźmie udział 16 drużyn złożonych z uczniów szkół podstawowych reprezentujących Rawę Mazowiecką i powiat rawski. Honorowy patronat nad sobotnią imprezą objął Burmistrz Miasta Dariusz Misztal. Zapraszamy do kibicowania.

Piłkarski weekend
2018.01.23
-

W miniony weekend sympatycy sportu mieli możliwość oglądania zmagań piłkarskich  uczestników turniejów piłki nożnej, których organizatorem była Akademia Piłkarska Champions  Rawa Mazowiecka. W roczniku 2010 pierwsze miejsce zajęła Akademia Piłkarska Mszczonów, a zwycięstwo rocznika 2009 zdobył zespół SoccerKids z Łowicza.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.