UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 29 Maja 2017, Imieniny: Magdaleny, Teodozji, Urszuli

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Dni Rawy Mazowieckiej 2017
VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
2017.04.05
-

MRM już po raz siódmy zorganizowała VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Wzięło w nim udział 49 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu rawskiego. Konkurs odbył się 5 kwietnia o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 12 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w sali ślubów Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka.

Kolejny sukces tenisistów stołowych
2017.04.04
-

Sukcesem rawskich zawodników zakończyło się III Grand Prix Polski Kadetów rozgrywane w Luboniu. „Dwójkę" reprezentowali Wiktoria Wrzosek i Kuba Kwapiś. Oboje nasi zawodnicy zakończyli turniej zdobywając III miejsca w swoich kategoriach. Rozgrywki prowadzone były systemem grupowo-pucharowym.

Turniej mini siatkówki
2017.04.04
-

1 kwietnia w rawskiej hali Milenium rozegrany został Primaaprilisowy Turniej Mini Siatkówki dwójek chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka. W zawodach udział wzięło 30 dwuosobowych drużyn z dziewięciu klubów z województwa łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego. Organizatorem turnieju był MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka przy wsparciu  Miasta Rawa Mazowiecka.

Wycieczka rowerowa
2017.04.04
-

1 kwietnia odbyła się wycieczka rowerowa po okolicach Rawy Mazowieckiej. Na starcie stanęli reprezentanci Krakowa, Warszawy i Rawy Mazowieckiej. Impreza była bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Uczestnicy zwiedzili Muzeum Ziemi Rawskiej, Zamek Książąt Mazowieckich, Park Miejski oraz kościoły w Boguszycach i Wysokienicach.

VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
2017.04.03
-

Młodzieżowa Rada Miasta już po raz siódmy zaprosiła uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu rawskiego na VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. W konkursie, który odbędzie się 5 kwietnia o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rawie Mazowieckiej weźmie udział 53 uczniów.

Treść strony

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.