UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Kwietnia 2017, Imieniny: Marka, Jarosława, Erwiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Program Ograniczania Niskiej Emisji
data dodania: 2017.02.28
Program Ograniczania Niskiej Emisji
Zgodnie z wcześniej podawanymi informacjami o możliwości pozyskania przez mieszkańców Rawy Mazowieckiej dofinansowania na modernizację lokalnych źródeł ciepła w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji prosimy osoby zainteresowane o składanie wypełnionych deklaracji do biura podawczego Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej, Pl. Piłsudskiego 5.
więcej
Do 15 marca uzgodnienia dot. lokalizacji przyłączy wody
data dodania: 2017.02.28
Do 15 marca uzgodnienia dot. lokalizacji przyłączy wody
RAWiK Sp. z o.o. w ramach budowy sieci wodociągowej w ul. Krasickiego, Staffa, Żeromskiego, Dąbrowskiej oraz drogach wewnętrznych od ul. Fredry przystąpiły do wykonywania projektu sieci wodociągowej z przyłączami wody w granicach działek drogowych do posesji. Informujemy, że istnieje możliwość uzgodnienia lokalizacji przyłącza wody w pasie drogowym
więcej
103 uczestników konkursu historycznego
data dodania: 2017.02.27
103 uczestników konkursu historycznego
Gala IV Konkursu Historycznego o Żołnierzach Wyklętych „Żołnierze Niezłomni” zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Dariusza Misztala, Radę Miasta Rawa Mazowiecka na czele z Przewodniczącym Rady Miasta Zbigniewem Sienkiewiczem oraz Parlamentarzystów Ziemi Rawskiej Senatora RP Rafała Ambrozika i Posła RP Grzegorza Wojciechowskiego odbyła się 26 lutego 2017 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.
więcej
„Zachowałam się jak trzeba” - ciekawa miniatura teatralna
data dodania: 2017.02.27
„Zachowałam się jak trzeba” - ciekawa miniatrura teatralna
„Zachowałam się jak trzeba” to miniatura teatralna opowiadająca o losach pewnego oddziału polskich żołnierzy, którzy nie mogą pogodzić się z tym, że koniec II wojny światowej nie jest jednocześnie końcem niewoli ojczyzny. W przedstawieniu „Zachowałam się jak trzeba” w dniu 26 lutego 2017 roku w MDK wystąpiła młodzież z Gimnazjum nr 1 i grupy teatralnej Teatr Charyzmatyczny MDK.
więcej
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rawie
data dodania: 2017.02.27
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rawie
Oficjalną część obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rawie rozpoczęto uroczystą Mszą św. w kościele pw. NP NMP w intencji Żołnierzy Niezłomnych oraz ofiar prześladowań przez reżim komunistyczny. Po mszy św. uczestnicy przemaszerowali pod Miejski Dom Kultury, gdzie dokonano oficjalnego odsłonięcia tablicy patronki MDK Danuty Siedzikówny „Inki”
więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.