UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Maja 2017, Imieniny: Emilii, Iwony, Leontyny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner Dni Rawy Mazowieckiej 2017

Treść strony

Aktualności

Trener i sportowiec roku 2016
data dodania: 2017.03.14
-

W dniu 10 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom plebiscytu na najlepszego sportowca i trenera Rawy Mazowieckiej  w 2016 roku. W kategorii trener laureatem został Zbigniew Bajan, a w kategorii na najlepszego sportowca Wiktoria Wrzosek (oboje MLUKS Dwójka).

więcej
Drużynowe złoto karateków
data dodania: 2017.03.14
-

W marcu zawodnicy RKKK startowali w III Ogólnopolskim Turnieju Karate w Ujeździe. Rawę reprezentowało 29 karateków. W turnieju wzięło udział prawie 200 zawodników z 8 klubów. Występ rawian należy zaliczyć do bardzo udanych. Rzecznik RKKK, Zbigniew Pacho, tak relacjonuje to wydarzenie:

więcej
Piąte miejsce Magdy Ciołak podczas mistrzostw Polski
data dodania: 2017.03.14
-

Reprezentantka klubu  lekkoatletycznego MLUKS „RAWA” Magdalena Ciołak  wywalczyła piątą lokatę podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Kacper Gos, który przez większość rywalizacji był w czołówce biegu zajął ostatecznie 13 lokatę. Jest to kolejny sukces biegaczy trenera Jarosława Wasiaka potwierdzający przynależność rawskich zawodników do czołówki krajowej.

więcej
Dni trzeźwości w Rawie
data dodania: 2017.03.13
-

W niedzielę 12 marca 2017 r. w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP odprawione zostały pierwsze Msze Święte ze świadectwami trzeźwości. Odbyły się one w ramach organizowanych przez Burmistrza Miasta oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i przy współpracy rawskich parafii rzymskokatolickich „Rawskich Dni Trzeźwości 2017”. 

 

więcej
Stabat Mater Dolorosa - pieśni pasyjne u oo. Pasjonistów
data dodania: 2017.03.13
-

W niedzielę 19 marca 2017 r. o godz. 19.15 Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej zaprasza na koncert Stabat Mater Dolorosa w kościele Ojców Pasjonistów. Wstęp na koncert bezpłatny.

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.