UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Kwietnia 2017, Imieniny: Marka, Jarosława, Erwiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Wyniki konkursów ofert
data dodania: 2017.02.27

Wyniki konkursów ofert, które odbyły się w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka w dniu 23 lutego 2017 r.

  1. Zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań mających na celu poprawę zdrowia tych osób, integrację i aktywizację w środowisku osób niewidomych i niewidomych, chorych na cukrzycę, chorych na nowotwory.
  2. Zadanie z zakresu ochrony i promocji zdrowia, polegające na wspieraniu działań polegających na kompleksowej, domowej opiece nad pacjentami – mieszkańcami Rawy Mazowieckiej w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej oraz ich rodzinami.
więcej
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
data dodania: 2017.02.27
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Rawskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęliśmy imprezą sportową. 26 lutego o godz. 10.00 nad zalewem Tatar odbył się Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To już trzecia edycja tej imprezy organizowana w naszym mieście dla uczczenia pamięci bohaterów poległych w walce z sowieckim reżimem.
więcej
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
data dodania: 2017.02.24
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Dariusz Misztal zaprasza na uroczystości związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W niedzielę 26 lutego oprócz biegu Tropem Wilczym organizowanego nad zalewem Tatar zapraszamy na mszę św. i uroczystości, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury.
więcej
Jak żyć zdrowo?
data dodania: 2017.02.23
Jak żyć zdrowo?
Licznie zgromadzeni mieszkańcy Rawy przybyli na wykład (21.02.2017 r . w Miejskim Domu Kultury) z cyklu „Żyj zdrowo” poświęcony ziołom i roślinom przyprawowym oraz zastosowaniu ich w diecie i leczeniu. Inicjatorem spotkania był Pan Jan Karalus.
więcej
Karatecy doskonalą swoje umiejętności
data dodania: 2017.02.23
Karatecy doskonalą swoje umiejętności
W hali sportowej OSiR odbyło się kilka dni temu seminarium prowadzone przez Marcina "Bombę" Bandela. W treningu wzięli udział członkowie klubu RKKK oraz zaprzyjaźnieni zawodnicy. Relację z tego wydarzenia przygotował Zbigniew Pacho.

"Seminarium z Marcinem najlepiej podsumować zdaniem zasłyszanym od jednego z uczestników: Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Bomba!
więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.