UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Maja 2017, Imieniny: Emilii, Iwony, Leontyny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Rawa na sportowo – wyścig kolarski i bieg na 10 km
data dodania: 2017.05.12
-

Już za niespełna dwa tygodnie kolejny sportowy weekend w naszym mieście. Tym razem rawianie (i nie tylko) będą mogli się sprawdzić w kolarskim wyścigu szosowym i biegu na dystansie 10 km. Kolarze będą mogli wystartować w wyścigach  SUPERPRESTIGE i FITRACE. Biegacze natomiast zmierzą się z 10-kilometrowym dystansem w okolicach zalewu Tatar.

więcej
data dodania: 2017.05.12
-

NZOZ Medica  w Łodzi i Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej dla kobiet od 50 do 69 lat które w ciągu 2 lat(24 miesięcy)nie wykonywały badania w tym zakresie. Termin badań: 19 maja 2017 r. (piątek)

więcej
III Bieg Flagi
data dodania: 2017.05.10
-

2 maja obchodziliśmy Dzień Flagi. Z tej okazji po raz trzeci w naszym mieście zorganizowano Bieg Flagi o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Uczestnicy mieli do wyboru trzy dystanse 800, 1500 i 5000 m, na których wystartowało 152 uczestników.

więcej
Sportowa wizyta w Boskovicach
data dodania: 2017.05.10
-

Od 29 kwietnia do 2 maja w partnerskim mieście Rawy czeskich Boskovicach już po raz dziewiąty gościła grupa rawskich sportowców. W tym roku byli to pływacy reprezentujący kluby „Triathlon Rawa” i WOPR, piłkarze Mazovi oraz siatkarki i siatkarze Juveni. Pobyt reprezentantów rawskich klubów był bardzo udany.

więcej
Kuba Klasztorny Mistrzem Polski
data dodania: 2017.05.08
-

Złoty medal przywiózł z Nowego Targu rawski sportowiec - Kuba Klasztorny, trenujący na co dzień w Rawskim Klubie Karate Kyokushin. Wywalczył go na Mistrzostwach Polski w kick-boxingu, w kategorii junior młodszy, mężczyźni - 67kg, low-kick full contact.

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.