UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 28 Czerwca 2017, Imieniny: Ireneusza, Leona, Józefa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Ruszają prace w parku
data dodania: 2017.06.23
Za kilka dni ruszają prace w parku

Park jest jednym z ulubionych miejsc odpoczynku w centrum miasta. Zależy nam, by wyróżniał się charakterem, pięknem i funkcjonalnością. Chcielibyśmy, żeby był dostępny dla jak najszerszej grupy mieszkańców. Na realizację tych zamierzeń pozwoli rozpoczynająca się rewaloryzacja parku.

więcej
Wakacje w mieście
data dodania: 2017.06.23
-

Dzisiaj rozpoczynamy wakacje. Dla tych, którzy planują spędzić ten czas w Rawie proponujemy wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i rekreacyjno-sportowe zaplanowane na nadchodzące wakacyjne tygodnie. Wszystkim uczniom, nauczycielom, urlopowiczom życzymy udanych wakacji.

więcej
Dywan kwiatowy u Ojców Pasjonistów
data dodania: 2017.06.22
-

Długoletnia tradycja układania dywanu kwiatowego w kościele oo. Pasjonistów na Oktawę Bożego Ciała jest kultywowana od kilkudziesięciu lat. Grafika tegorocznego dywanu nawiązuje do hasła roku duszpasterskiego 2017 „Idźcie i głoście” oraz roku św. Brata Alberta. Kwiatowe arcydzieło można podziwiać do wieczora.

więcej
Złota Natalia Borowiec
data dodania: 2017.06.22
-

13-latka Natalia Borowiec, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 i zawodniczka klubu lekkoatletycznego MLUKS „RAWA” (trener Jarosław Wasiak) zdobyła złoty medal Finału Ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych na dystansie 300 m (z wynikiem 43,43) największej imprezy lekkoatletycznej dla dzieci w Polsce.

więcej
Dwa srebra Marcela Błaszczyka
data dodania: 2017.06.22
-

Podsumowaniem rozgrywek w najmłodszej kategorii były rozgrywane w Krakowie Mistrzostwa Polski Żaków. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach: indywidualnie i w grze podwójnej. „Dwójkę" reprezentował w tym turnieju Marcel Błaszczyk. Marcel zakończył turniej zdobywając dwa srebrne medale Mistrzostw Polski Żaków.

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.