UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 28 Czerwca 2017, Imieniny: Ireneusza, Leona, Józefa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Tenisistki MLUKS Dwójka w I lidze
data dodania: 2017.06.16
-

Rawianki nie dały szans przeciwniczkom i przypieczętowały w meczu rewanżowym swój awans do I ligi. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Wiktoria Wrzosek, Paulina Stachecka, Katarzyna Gierach, Diana Wrzosek, Maja Janiszewska i Eliza Brzęczek.

więcej
Gala Mistrzów – mistrzowie nauki
data dodania: 2017.06.14
-

12 czerwca 2017 roku o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbyło się spotkanie władz miasta z uczniami rawskich szkół podstawowych i gimnazjów, osiągającymi wysokie wyniki w nauce. Na sali widowiskowej rawskiego MDK-u zgromadziło się 48 mistrzów nauki.

więcej
I liga w Rawie Mazowieckiej
data dodania: 2017.06.14
-

Wczoraj na hali sportowej OSiR Tatar odbył się pierwszy mecz barażowy o wejście do I ligi kobiet w tenisie stołowym. Miło nam zakomunikować, że rawskie zawodniczki odniosły wysokie zwycięstwo nad KSTS MOSiR PANMAR Krosno w stosunku 9:1 i są już praktycznie w I lidze.

więcej
Gala Mistrzów - najlepsi sportowcy
data dodania: 2017.06.14
-

12 czerwca w MDK odbyło się spotkanie władz miasta z uczniami rawskich szkół podstawowych i gimnazjów osiągających bardzo dobre wyniki w sporcie i nauce. W tym roku nagrody i listy gratulacyjne otrzymało ponad 140 laureatów w tym ponad 70-osobowa grupa sportowców i ich trenerów. Serdecznie gratulujemy i życzymy co najmniej takich sukcesów w latach następnych.

więcej
Rawski Festiwal Biegowy już za nami
data dodania: 2017.06.14
-

To już 11 odsłona największej imprezy biegowej  w naszym mieście, którą ze względu na dużą ilość biegów nazwaliśmy Rawskim Festiwalem Biegowym. Punktem kulminacyjnym imprezy był bieg na 10 km czyli tzw. Rawska Dycha. Na wszystkich dystansach wystartowało w sumie 250 uczestników.

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.