UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Maja 2017, Imieniny: Emilii, Iwony, Leontyny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych
data dodania: 2017.04.10
-

8 kwietnia na pływalni Aquarium odbyła się druga część Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w pływaniu w kategorii szkół podstawowych. Tym razem na starcie stanęły uczennice i uczniowie klas IV – VI. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z Rawy Mazowieckiej i szkoła podstawowa z Boguszyc. Rywalizowano na dystansach 25 i 50 m w stylach: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym.

więcej
Koncert pasyjny
data dodania: 2017.04.07
-

Parafia ewangelicko-augsburska w Rawie Mazowieckiej oraz Sinfonietta De Girarda zapraszają na Koncert Pasyjny. Koncert odbędzie się 9 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 w Kościele ewangelicko-augsburskim św. Ducha przy ul. Warszawskiej 12 w Rawie Mazowieckiej.

 

więcej
Bezpłatne badania mammograficzne
data dodania: 2017.04.05
-

NZOZ Medica  w Łodzi i Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej dla kobiet od 50 do 69 lat które w ciągu 2 lat(24 miesięcy)nie wykonywały badania w tym zakresie. Termin badań: 20 kwietnia 2017 r. (czwartek)

więcej
VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
data dodania: 2017.04.05
-

MRM już po raz siódmy zorganizowała VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Wzięło w nim udział 49 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu rawskiego. Konkurs odbył się 5 kwietnia o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 12 kwietnia 2017 roku o godz. 12.00 w sali ślubów Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka.

więcej
Kolejny sukces tenisistów stołowych
data dodania: 2017.04.04
-

Sukcesem rawskich zawodników zakończyło się III Grand Prix Polski Kadetów rozgrywane w Luboniu. „Dwójkę" reprezentowali Wiktoria Wrzosek i Kuba Kwapiś. Oboje nasi zawodnicy zakończyli turniej zdobywając III miejsca w swoich kategoriach. Rozgrywki prowadzone były systemem grupowo-pucharowym.

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.