UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 25 Kwietnia 2017, Imieniny: Marka, Jarosława, Erwiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

8 marca - Dzień Kobiet
data dodania: 2017.03.07
8 marca - Dzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim mieszkankom Rawy Mazowieckiej składamy najserdeczniejsze życzenia. Bądźcie zawsze szczęśliwe i spełnione, realizujcie swoje plany i marzenia. Niech każdy dzień będzie dla Was ciepły, radosny, wyjątkowy, a na Waszych ustach niech zawsze gości uśmiech.

więcej
Amatorska siatkówka w Rawie
data dodania: 2017.03.06
Amatorska siatkówka w Rawie
4 i 5 marca na hali sportowej Milenium odbył się I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich. Turniej rozegrano w kategorii kobiet i mężczyzn. Panie walczyły o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Rawa Mazowiecka, natomiast panowie grali o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. W turnieju wzięło udział 14 zespołów. 6 w kategorii kobiet i 8 w kategorii mężczyzn.
więcej
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Amatorów - w najbliższy weekend
data dodania: 2017.03.02
Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Amatorów - w najbliższy weekend
Kolejny weekend i kolejna impreza sportowa w naszym mieście. W dniach 4-5 marca w hali sportowej Milenium zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Amatorów w kategorii kobiet i mężczyzn. Panie będą walczyć o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta, natomiast panowie zagrają o trofeum ufundowane przez Burmistrza Rawy Mazowieckiej.
więcej
RAWA CUP 2017
data dodania: 2017.03.01
RAWA CUP 2017
W minioną sobotę w hali sportowej Milenium odbyła się VI edycja turnieju piłki nożnej Młodych Widzewiaków - Rawa Cup 2017. W turnieju zorganizowanym przez rawskie Stowarzyszenie Kibiców Widzewa i Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej uczestniczyły 7-osobowe zespoły z Białej Rawskiej, Regnowa, Cielądza, Żelechlinka, Sadkowic, Sochaczewa, Tomaszowa Mazowieckiego i Rawy Mazowieckiej. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.


więcej
Wyniki konkursu ofert
data dodania: 2017.02.28
Wyniki konkursu ofert
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza wyniki konkursu ofert, rozstrzygniętego w dniu 28 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka,na wsparcie zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu:organizacja szkolenia w rawskich klubach sportowych dla dzieci i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego
więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.