UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 25 Września 2017, Imieniny: Władysława, Aurelii, Kleofasa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

  • fot. Głos Rawy i Okolicy

10 czerwca 2005 r. o godz. 13.00 w Sali Ślubów Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka odbyła się uroczystość wręczenia II raty stypendiów za wysokie wyniki sportowe oraz za wyniki w nauce, jakie osiągnęli uczniowie rawskich szkół podstawowych i gimnazjów w 2004 roku. Wnioski o przyznanie stypendiów za wyniki w nauce oraz za wyniki sportowe składali dyrektorzy szkół, rady szkół lub rady rodziców oraz kluby sportowe działające na terenie Miasta. Łącznie do Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka wpłynęły 33 wnioski. W dniach 3 i 10 września 2004 r. odbyły się posiedzenia Komisji Stypendialnej powołanej zarządzeniem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, która przyznała 30 Stypendiów Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dla uczniów rawskich szkół. Pod nieobecność Pana Eugeniusza Góraja – Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, stypendia w jego imieniu wręczali: Pan Piotr Wojewoda – Zastępca Burmistrza Miasta, Pan Wojciech Skoczek – Przewodniczący Rady Miasta Rawa Mazowiecka oraz Pani Małgorzata Rudniak – Przewodnicząca Komisji Stypendialnej. Stypendia w wysokości 400,00 zł (pełna kwota stypendium to 800,00 zł) zostały wręczone następującym uczniom:

1. PIOTR BIŃKOWSKI - uczeń Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: brązowy medal w biegu na 300 m w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki i Szkolnego Związku Sportowego – Łódź, czerwiec 2004 r., złoty medal Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS w sztafecie 4x200m – Spała, marzec 2004, złoty medal Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS w sztafecie 4x100m – Kleszczów, maj 2004 (wniosek został złożony przez MLUKS „RAWA” ).

2. PATRYK WASIAK - uczeń Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: brązowy medal w sztafecie 4x100m w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki i Szkolnego Związku Sportowego – Łódź, czerwiec 2004 r., złoty medal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w sztafecie 4x200m – Spała, marzec 2004, srebrny medal Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS w sztafecie 4x100m – Kleszczów, maj 2004 r. (wniosek został złożony przez MLUKS „RAWA”).

3. MATEUSZ SZADKOWSKI – uczeń Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: brązowy medal w biegu na 100m w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w Lekkiej Atletyce – Kleszczów, czerwiec 2004 r., złoty medal w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w sztafecie 4x200m – Spała, marzec 2004, srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w sztafecie 4x100m – Kleszczów, maj 2004 r. (wniosek został złożony przez MLUKS „RAWA”).

4. PAULA SOCHA - uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,2, zachowanie: wzorowe, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

5. ŁUKASZ KLECZKO – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,18, zachowanie: wzorowe, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

6. DARIUSZ JARZĘBSKI – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,63, zachowanie: wzorowe, nagroda typu A w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

7. KATARZYNA OLSZOWSKA – uczennica: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,55, zachowanie: wzorowe, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

8. ANDRZEJ GRADOWSKI - uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,3, zachowanie: wzorowe, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

9. KAMIL ADAMCZYK – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,4, zachowanie: wzorowe, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

10. TOMASZ KUBICKI – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,5, zachowanie: wzorowe, nagroda typu B w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

11. MARTA KOWALCZYK – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: II miejsce w biegu na 600m w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych, I miejsce w XI Biegach Młodych Olimpijczyków na dystansie 700m, Bielice 2003, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w sztafecie 4x200m (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

12. MAŁGORZATA PIOTROWSKA – uczennica Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego na dystansie 1000m dziewcząt – Łódź, październik 2003, II miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w konkurencji 600m – Łódź, październik 2003, III miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w konkurencji 600m – Spała, marzec 2004 (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

13. DOMINIKA BEDNARSKA – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: II miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w biegu na 60m, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w sztafecie 4x200m dziewcząt (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

14. AGNIESZKA JAROSIŃSKA – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Rawie Mazowieckiej - stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2003/2004 – konkurencja zespołowa – Wolbórz, kwiecień 2004, I miejsce w biegu na dystansie 700m dziewcząt w XII Międzynarodowych Biegach Młodych Olimpijczyków – Bielice 2004, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w konkurencji 60m, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w konkurencji 200m, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w konkurencji 4x200m dziewcząt, I miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce – Spała 2004 (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

15. MAGDALENA SZCZERKOWSKA – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki sportowe w tenisie stołowym: zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym w kat. młodziczka – Lubartów, czerwiec 2004 r., I miejsce w Indywidualnym Pucharze Polski Młodziczek w tenisie stołowym w grze pojedynczej – Stronie Śląskie, maj 2004 r., I miejsce w Drużynowym Pucharze Polski Młodziczek w tenisie stołowym, Stronie Śląskie, maj 2004 r. (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

16. ANNA WIELANEK – uczennica Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki w lekkiej atletyce: I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w biegu na 200m, II miejsce w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych w biegu na 200m dziewcząt – Spała 2004 (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

17. BARTŁOMIEJ SUDAKOWSKI – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,38, zachowanie: wzorowe – nagroda typu B w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

18. DAMIAN WIETESKA – uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,5, zachowanie: wzorowe – nagroda typu B w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”, nagroda typu C w Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2004” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

19. MONIKA DĘBSKA – uczennica Gimnazjum Nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,5, zachowanie: wzorowe – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – PLANETA”, laureatka konkursu plastycznego „Z Policją Bezpieczniej” - Rawa Mazowiecka, maj 2004r., I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Lepsza Europa” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

20. JOANNA ŻEBROWSKA – uczennica Gimnazjum Nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen 5,1, zachowanie: wzorowe: I miejsce w konkursie „Małe formy teatralne”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – Planeta”, wyróżnienie w kat. soliści 11-13 lat – piosenka popularna w III Rawskim Mityngu Wokalnym (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

21. KONRAD KACPRZAK –uczeń: Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 5,54, zachowanie: wzorowe – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”, finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego w r. szk. 2003/2004 (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

22. ALEKSANDRA WĄS – uczennica Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego w r. szk. 2003/2004, nagroda w IV edycji Konkursu Wielkanocnego w kat. witraż (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

23. TOMASZ RZĄCKI – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 4,79 – nagroda typu A w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

24. DANIEL PIOTR KWACZYŃSKI – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 5,71 – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego w r.szk. 2003/2004, finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa łódzkiego w r. szk. 2003/2004, udział w finale krajowym XVIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych w kat. C2 – Wrocław, maj 2004 (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły ).

25. WITOLD PAWLEWICZ – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 4,64 – udział w finale krajowym XVIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych w kat. C2 – Wrocław, maj 2004, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”, I miejsce w V Turnieju Piłki Siatkowej chłopców – Lubania 2003/2004, II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej młodzików – Wieluń 2004, I miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej – Andrychów 2004 (wniosek został złożony zarówno przez dyrektora szkoły jak RKS „MAZOVIA”).

26. ŁUKASZ KLIMASZEWSKI – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej– stypendium za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce: średnia ocen: 5,00 – udział w finale krajowym XVIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych w kat. C2, nagroda typu C w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”, (wniosek został złożony przez dyrektora szkoły).

27. ŁUKASZ MAKOWSKI – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki sportowe w piłce siatkowej chłopców: II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej młodzików w sezonie 2003/2004, I miejsce w Ćwierćfinałach Mistrzostw polski Młodzików w Piłce Siatkowej – Andrychów 2004 (wniosek został złożony przez RKS „MAZOVIA”).

28. DANIEL PENCZAK – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki sportowe w piłce siatkowej chłopców: II miejsce w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej młodzików w sezonie 2003/2004, I miejsce w Ćwierćfinałach Mistrzostw polski Młodzików w Piłce Siatkowej – Andrychów 2004 (wniosek został złożony przez RKS „MAZOVIA”).

29. PIOTR BABIS – uczeń Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki sportowe w dyscyplinie judo – I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo – Łódź, maj 2004 r., uczestnik Międzywojewódzkiego Turnieju Judo Młodzików o Puchar Prezesa PZJudo – Bytom, grudzień 2003 r. (wniosek został złożony przez UKS „JUDO RAWA”).

30. MAŁGORZATA BUDA – uczennica Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej – stypendium za bardzo dobre wyniki sportowe w dyscyplinie judo - uczestnik Międzywojewódzkiego Turnieju Judo Młodzików o Puchar Prezesa PZJudo – Bytom, grudzień 2003r., uczestnik Mistrzostw Polski OOM juniorek młodszych w Judo – Poznań, maj 2004 r. (wniosek został złożony przez UKS „JUDO RAWA”).

  • autor: Arkadiusz Rataj, data: 14.06.2005
  • fot. Głos Rawy i Okolicy
  • fot. Głos Rawy i Okolicy

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.