Aktualności 2017

Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę 19 lutego o Puchar Ojca Przeora Klasztoru oo Pasjonistów walczyły rodzinne drużyny piłkarskie. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 10 i 10 -15 lat. Drużyny składały się z dwóch osób, rodzica i dziecka. W grupie młodszej rozegrano finał międzynarodowy Polska – Francja. Francję reprezentowali Teo i Nico Oblette w zespole Polski wystąpili Mateusz i Marcin Lechowscy. Po bardzo emocjonującym meczu zwycięsko z tego pojedynku wyszli reprezentanci Polski Panowie Lechowscy którzy pokonali Nico i Teo w stosunku 6:3. Trzecie miejsce w tej grupie zajęli Oskar i Jarosław Kitlińscy. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Mai i Krzysztofa Lechowskich. W grupie starszej zwyciężyła drużyna Miśków (Adam i Adam Miśkiewiczowie). Drugie miejsce zajął zespół Roberta I Mirosława Klimków a trzecie Kacper i Wojciech Patuszczykowie. Zmagania sportowców uświetniły występy grupy tanecznej dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1 pod kierunkiem Pani  Renaty Węgrzynowskiej.
Gratulujemy organizatorom tak udanej imprezy i zapraszamy na kolejny turniej rodzinny, który odbędzie się w czerwcu.

• autor: Z. Urbański