Aktualności 2017

RAWA CUP 2017

W  minioną sobotę w hali sportowej Milenium odbyła się VI edycja turnieju piłki nożnej Młodych Widzewiaków - Rawa Cup 2017. W turnieju zorganizowanym przez rawskie Stowarzyszenie Kibiców Widzewa i Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej uczestniczyły 7-osobowe zespoły z Białej Rawskiej, Regnowa, Cielądza, Żelechlinka, Sadkowic, Sochaczewa, Tomaszowa Mazowieckiego i Rawy Mazowieckiej. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.

Po grach eliminacyjnych w meczu finałowym spotkały się zespoły: Red Team z Rawy Mazowieckiej i FCTM Tomaszów Mazowiecki. Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu  zwycięstwo 3:1 odniosła drużyna z Rawy Mazowieckiej prowadzona przez Dariusza Mozgę. Tym samym II miejsce w rawskim turnieju przypadło drużynie FCTM z Tomaszowa. III miejsce wywalczyli piłkarze zespołu Białka Widzew F I z Białej Rawskiej. Drużyny, które zajęły miejsca   I - III  otrzymały z rąk Burmistrza Rawy Mazowieckiej puchary. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone  pamiątkowymi statuetkami. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani pamiątkowymi  koszulkami i plecakami z logo Rawy Mazowieckiej i Widzewa. Nagrody ufundowało Miasto Rawa Mazowiecka.

Warto podkreślić, że w dotychczasowych sześciu edycjach rawskiego turnieju wzięło udział ponad 800 młodych sympatyków piłki nożnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sobotnich zawodów i już dziś zapraszamy na kolejny turniej w roku 2018.

• autor: Z. Urbański