Aktualności 2017

Dobre wyniki młodych pływaków rawskiego WOPR

20 marca 2017 r. odbyły się w Skierniewicach Mistrzostwa Województwa Łódzkiego klas III w pływaniu. Dobre wyniki zanotowali startujący w mistrzostwach zawodnicy rawskiego WOPR.

W kategorii dziewcząt Oliwia Kłos zajęła pierwsze miejsce na dystansie 25m stylem klasycznym. Na tym samym dystansie Julita Niewczas zajęła 5 miejsce. Julita, która jest o rok młodsza od rywalek na 50m stylem grzbietowym zajęła 4 miejsce, co jest  dobrym prognostykiem przed zawodami kwalifikacyjnymi rocznika 2008. Oliwia Kłos zajęła także 5 miejsce na 50m stylem dowolnym.

Pawłowi Kucharskiemu zabrakło niewiele do premiowanego dyplomem 6 miejsca, i ostatecznie zajął 7 lokatę na 50m stylem grzbietowym. Rodzik Zuzanna zajęła 14 miejsce na 25m stylem klasycznym, a Małgorzata Zielińska 23 w tej samej konkurencji. Kieszek Wiktor 37 na 25 klasykiem. Podopieczni trenerów Zimeckiego, Kaźmierskiego i Gołki ostatecznie jako klub zajęli 10 lokatę w województwie.

• autor: Info Piotr Kucharski