Aktualności 2017

Mistrzostwa szkół podstawowych w pływaniu

Od początku marca 2017 r. na rawskiej pływalni odbywały się zawody eliminacyjne Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w pływaniu dla klas I-III szkół podstawowych. W sobotę 25  marca zostały przeprowadzone wyścigi finałowe z udziałem szkół podstawowych z Rawy Mazowieckiej, Cielądza, Sadkowic i Konopnicy. Ogółem w zawodach udział wzięło 274 dziewcząt i chłopców. Rozegrano dwa rodzaje wyścigów. Pierwszy z deską pływacką skierowany do dzieci nie umiejących jeszcze dobrze pływać oraz wyścigi na plecach i na piersiach stylem dowolnym. Wyścigi młodych pływaków wywoływały bardzo gorące emocje zwłaszcza wśród licznie zgromadzonych rodziców dopingujących swoje pociechy. Prowadzono klasyfikację indywidualną i drużynową. Wyniki indywidualne zamieszczamy w pliku poniżej. W klasyfikacji szkół pierwsze miejsce i puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej  zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 (405 pkt.), na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 (344 pkt.), a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 2 (128 pkt.). Kolejne miejsca zajęły: V SP Sadkowice, VI SP Konopnica i VII SP Cielądz. Za tydzień 8 kwietnia zostaną rozegrane takie same zawody klas IV – VI.