Aktualności 2017

Pływackie Mistrzostwa Szkół Podstawowych

W sobotę 8 kwietnia na pływalni Aquarium odbyła się druga część Mistrzostw Rawy Mazowieckiej w pływaniu w kategorii szkół podstawowych. Tym razem na starcie stanęły uczennice i uczniowie klas IV – VI. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z Rawy Mazowieckiej i szkoła podstawowa z Boguszyc. Rywalizowano na dystansach 25 i 50 m w stylach: klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym.

Jak zwykle na tego typu zawodach na widowni pojawiła się licznie zgromadzona grupa rodziców. Zawody dostarczyły bardzo dużo wrażeń kibicom jak i samym zawodnikom. Zwłaszcza podczas rywalizacji sztafet dziewcząt i chłopców emocje sięgnęły zenitu. Walka o zwycięstwo trwała dosłownie do ostatniego metra. Ostatecznie w obu sztafetach zwyciężyli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 czym przypieczętowali końcowy sukces w całych zawodach, w których głównym trofeum był okazały Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, trzecie Szkoły Podstawowej nr 2. Na IV miejscu uplasowała się szkoła z Boguszyc.
Składamy serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich trenerom.

Poniżej wyniki indywidualne sobotnich zawodów.

• autor: Z. Urbański