Aktualności 2017

Deblowe Mistrzostwa Rawy

W dniach 1-3 lipca na kortach nad zalewem Tatar rozegrano Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie ziemnym w grze deblowej. W zawodach wystartowało 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Po grach eliminacyjnych do półfinałów awansowały po dwie najlepsze pary z każdej grupy. Do finału awansowali: Tomasz i Szymon Leszczukowie, którzy pokonali parę Woźniak-Gorzkiewicz w stosunku 6:4, 6:3 oraz Bartosz Kruszona i Damian Rybak zwycięzcy meczu (6:2, 6:0) z parą  Szymański-Krajewski. Mecz finałowy miał bardzo zacięty przebieg (grano około 2 godzin) i stał na dobrym poziomie.

Ostatecznie zwycięzcami turnieju została para Bartosz Kruszona, Damian Rybak, którzy pokonali w finale rodzinną parę Leszczuków 7:5, 6:3. Zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca otrzymali pamiątkowe puchary i drobne upominki ufundowane przez Miasto Rawa Mazowiecka. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejny turniej w kategorii kobiet, który odbędzie się na początku sierpnia.

• autor: Z. Urbański