Aktualności 2018

Rawscy zwycięzcy w MMA i Kickboxingu

16 marca Krystian Krawczyk został zwycięzcą Babilon MMA 3 w Radomiu.  Krystian Krawczyk jest medalistą łódzkiej Shido-Ligi, czy Amatorskiej Ligi MMA. Krystian (2-0-0) w swoim drugim zawodowym pojedynku skrzyżował rękawice na gali Babilon MMA 3 z Damianem Zorczykowskim (4-2-0 ) w kategorii do 66 kg. Krawczyk pokazał, że ma w sobie prawdziwego wojownika i zwyciężył po pięknym trzyrundowym pojedynku jednomyślnie na punkty (29:28, 30:27, 29:28). Walka Krystiana była jedną z najlepszych Gali, co zgodnie podkreślali wszyscy komentatorzy.

W dniach 16-18 marca w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules. Kuba Kaźmierczak został wicemistrzem Polski Kickboxing K1 Rules. Jakub zdobył srebrny medal w kategorii junior młodszy - 60 kg. W trwających trzy dni mistrzostwach organizowanych przez Polski Związek Kickboxingu wzięło udział 250 zawodników i zawodniczek z prawie 70 klubów z całego kraju w tym czteroosobowa reprezentacja RKKK (Kuba Kaźmierczak, Piotr Czyrka, Kuba Klasztorny oraz Hubert Grochal.

Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom wspaniałych osiągnięć.

• autor: info: Z. Pacho