UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 19 Lutego 2017, Imieniny: Konrada, Arnolda, Henryka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Bieg Tropem Wilczym 2017

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego.
data dodania: 2017.02.01
Rocznica wybuchu Powstania Styczniowego.
Burmistrz Miasta Dariusz Misztal oraz Rada Miasta zapraszają mieszkańców na obchody 154. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.
W niedzielę 5 lutego 2017 roku o godz. 10:00 w kościele oo. Pasjonistów zostanie odprawiona Msza św. w intencji poległych powstańców. Po Mszy św. na miejscowym cmentarzu, pod pomnikiem Powstańców Styczniowych zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.
więcej
Mariaż kultury ze zdrowiem w Rawie Mazowieckiej
data dodania: 2017.01.30
Mariaż kultury ze zdrowiem w Rawie Mazowieckiej
W 2016 r. rozpoczęliśmy cykl spotkań z mieszkańcami pt. „Lekarze Miastu – przede wszystkim kultura Doktorze”. W 2017 roku kontynuujemy ten cykl. 6 lutego o godz. 18.00 w MDK wystąpi dr Witold Szymański, który przedstawi zagadnienie pt. „Otyłość – rzeczywiste zagrożenie dla zdrowia i urody”, zaś w części kulturalnej zaprezentuje się Kabaret Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.
więcej
Ferie w Rawie na sportowo
data dodania: 2017.01.30
Ferie w Rawie na sportowo
W czasie ferii zimowych rawska młodzież mogła wziąć udział w wielu zajęciach sportowych. W ramach sportowej feriady zostały zorganizowane turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej, tenisa ziemnego, tenisa stołowego oraz zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej, karate i zajęcia ogólnosportowe prowadzone przez instruktorów WOPR.
więcej
Ogłoszenie o otwartych konkursach ofert
data dodania: 2017.01.27

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji następujących zadań publicznych:

  • zadanie z zakresu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka, polegające na podejmowaniu działań mających na celu poprawę zdrowia tych osób, integrację i aktywizację w środowisku osób niewidomych i niedowidzących, chorych na cukrzycę, chorych na nowotwory.
  • zadanie z zakresu ochrony i promocji zdrowia, polegające na wspieraniu działań polegających na kompleksowej, domowej opiece nad pacjentami – mieszkańcami Rawy Mazowieckiej w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej oraz ich rodzinami.
więcej
Anna Zalewska - minister edukacji z wizytą w Rawie
data dodania: 2017.01.24
Anna Zalewska - minister edukacji z wizytą w Rawie
Minister edukacji Anna Zalewska w dniach 16 i 17 stycznia w Ossie spotkała się z wojewodami, kuratorami oraz samorządowcami na ogólnopolskiej konferencji pn. „Wdrożenie reformy oświatowej w samorządzie terytorialnym”. Korzystając z okazji Burmistrz Miasta Dariusz Misztal zaprosił Panią minister Annę Zalewską do naszego miasta.
więcej

Stronicowanie

Baner

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.