UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 19 Lutego 2017, Imieniny: Konrada, Arnolda, Henryka

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Bieg Tropem Wilczym 2017

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

Projekt dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego
data dodania: 2017.02.14
Projekt dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego
Zgodnie z art. 207 ust. 2 publikujemy uchwałę nr XXVI/189/17 Rady Miasta Rawa Mazowiecka z dnia 9 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Miasto Rawa Mazowiecka do nowego ustroju szkolnego.
więcej
Otwarte konkursy ofert
data dodania: 2017.02.13
Otwarte konkursy ofert
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2017 r. w zakresie obejmującym organizację szkolenia w rawskich klubach sportowych, dla dzieci i młodzieży objętej systemem współzawodnictwa sportowego, w tym sportowców niepełnosprawnych, w następujących dyscyplinach sportowych:
więcej
Wyniki konkursów ofert
data dodania: 2017.02.13
Wyniki konkursów ofert
Wyniki konkursów Ofert.
Konkursy odbyły się w dniu 7 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka na wsparcie realizacji zadania publicznego objętego Miejskim Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla miasta Rawa Mazowiecka na rok 2017 polegającego na pomocy osobom i członkom ich rodzin, w których występuje problem alkoholowy w formie terapii dla osób uzależnionych i współuzależnionych z terenu miasta Rawa Mazowiecka (warsztaty, grupy terapeutyczne, maratony trzeźwościowe, grupy wsparcia, mitingi), zakup literatury o tematyce alkoholowej, szkolenia oraz prowadzenie punktu informacyjno - konsultacyjnego.
więcej
Brązowy medal Szymona Staronia
data dodania: 2017.02.13
Brązowy medal Szymona Staronia
Szymon Staroń z klubu MLUKS „RAWA” zdobył brązowy medal na dystansie 600 m (1.23.18) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Polskiego Związku Lekkiej Atletyki jakie w dniach 11-12 lutego odbyły się w Toruniu. To drugi medal MP w karierze tego zawodnika.

więcej
Ankieta dotycząca opieki nad dziećmi do lat 3
data dodania: 2017.02.13
Ankieta dotycząca opieki nad dziećmi do lat 3
Na prośbę Biura Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego zachęcamy rodziców dzieci w wieku do lat 3 do udziału w ankiecie dotyczącej potrzeb w zakresie opieki nad dziećmi. Link do formularza ankiety: https://goo.gl/forms/AuUZpZmCHYMZQFLw2
więcej

Stronicowanie

Baner

kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.