UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Października 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2018-01-27 - Koncert karnawałowy

Koncert karnawałowy
Miejski Dom Kultury, godz. 18.00, koncert w wykonaniu zespołu Sopranissimo

Organizatorzy

Miejski Dom Kultury

27 stycznia o godz. 18:00 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się koncert żeńskiego zespołu wokalnego o potrójnej mocy artystycznej. Trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl urody, pasji i przyjaźni. W pierwszej części koncertu artystki zaprezentują się w repertuarze operowo-operetkowym. Drugą część koncertu wypełnią utwory o zdecydowanie lżejszym charakterze.


Joanna Horodko laureatka i finalistka konkursów wokalnych m.in: Passau, Sycylia. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu, śpiewała na scenach teatrów muzycznych i oper w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, a także Austrii, Holandii, Belgii i Niemiec.

 

Agnieszka Adamczak-Hutek laureatka konkursu Hans Gabor Belvedere w Wiedniu. Występowała na polskich scenach operowych m.in. w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu oraz na międzynarodowych m.in. w Opernhaus Zurich i Opera de Oviedo. Występuje w warszawskim Och-Teatrze u boku Krystyny Jandy w spektaklu Maria Callas Masterclass Terrence Mc Nally.

Agnieszka Sokolnicka wielokrotnie występowała w teatrach w kraju i za granicą m.in. w Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Lübeck, Braunschweig, Palermo, Lucca, Livorno, Pisa, Ravenna. Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kammeroper Schloss Rheinsberg

 

Przy fortepianie wystąpi Paweł Mazur, a koncert poprowadzi Marcin Sitek.

 

Cena biletu 30 zł. Zapraszamy.

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.