Holy Water

Holy Water sami o sobie…

          A było to zimą 2005 rocku, kiedy przypadkowo spotkało się kilku odszczepieńców i muzycznych pasjonatów. Właśnie wtedy ojcowie pomysłodawcy, na przekór regionalnym trendom muzycznym, postanowili wypełnić puste miejsce w lokalnej encyklopedii muzyki rozrywkowej. Tak powstał zespół muzyki dawnej HOLY WATER. Projekt, który pomimo wielu przeobrażeń personalnych, do chwili obecnej płynie równym rthm’em na cztery czwarte jako Święcona Woda. Choć czasem dno skaliste a brzegi grząskie.
          HOLY WATER to pięciu łomżan po przejściach i jeden szelmowski wokalista (niestety zaręczony) z pobliskiej krainy Kurpie Zielone. Perkusista z niezłą parą (szukający pary), jeden ujmujący basista (niestety żonaty), dwóch czarujących i zdolnych gitarzystów (niestety żonaci), i nieprzewidywalny, niepowtarzalny i zjawiskowy (jak się zjawi) harmonijkarz (nieżonaty niestety).
          Grają, jak sami określają, muzykę zawierającą elementy zachodnio-azjatyckiego bluesa z domieszką klasycznego southern rocka i niezaprzeczalną własną inwencją twórczą. Szczególna dbałość o dźwięk przejawia się także we wzbogacaniu brzmienia o smak złocistych łomżyńskich laleczek (szukaj www.google.pl). Inspiracje muzyczne, których nie da się uniknąć, różnorodne, tak jak ludzie tworzący zespół.
          Holy Łotry to zdecydowanie kapela koncertowa! Zespół, który zawsze zagra na pełnych obrotach i od serducha. Nieważne czy to hala targowa, kino czy świetlica Koła Gospodyń Wiejskich. Jednak szczególnie ulubionym klimatem występków są duże sceny na otwartych plenerach, z niezliczoną ilością motocykli i innych koni mechanicznych wraz ich operatorami, których serce i dusza czuje bluesa.

Więcej o nas na stronie www.holywater.pl

  • -

Banery

Kalendarium

Banery