UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 19 Stycznia 2019, Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Srebro Magdy Ciołak

W dniu 11 września w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie Burmistrza Rawy Mazowieckiej z Magdaleną Ciołak i jej trenerem Jarosławem Wasiakiem. Powodem tej sympatycznej uroczystości  było zdobycie przez rawską biegaczkę srebrnego medalu Mistrzostw Polski juniorów młodszych na dystansie 1500 m.  To już drugi tytuł wicemistrzowski w karierze tej utalentowanej zawodniczki trenującej na co dzień pod kierunkiem Jarosława Wasiaka w klubie sportowym MLUKS Rawa. Warto podkreślić, że reprezentantka naszego miasta uległa  tylko dwukrotnej Mistrzyni Europy na dystansie 1500 m Klaudii Kaźmierskiej. W tym roku oprócz srebrnego medalu na stadionie otwartym Magda wywalczyła dwa szóste miejsca w halowych Mistrzostwach Polski i w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych.

Obecny na spotkaniu Prezes Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki Pan dr Lech Leszczyński podkreślał talent i pracowitość rawskiej zawodniczki oraz jej przynależność do ścisłej czołówki krajowej w kategorii juniorów młodszych. W trakcie rozmów poruszono również temat budowy bieżni lekkoatletycznej na istniejącym stadionie OSiR. Prezes Leszczyński zapewnił o pełnym poparciu związku dla planowanej inwestycji w Rawie Mazowieckiej. Burmistrz ze swej strony zapewnił, że nadal będzie wspierał rozwój rawskiego sportu od strony finansowej jak i poprzez rozbudowę sportowej infrastruktury. Magda i jej trener otrzymali listy gratulacyjne i nagrody ufundowane przez Miasto Rawa Mazowiecka.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.