UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 17 Lutego 2019, Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

RKKK - mocny akcent na rozpoczęcie sezonu

O osiągnięciach rawskich zawodników w formule MMA słychać coraz częściej. Jest to efekt talentu i dobrej pracy naszych sportowców oraz ich trenerów: Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana. O ostatnich sukcesach rawian oraz o przygotowaniach karateków do sezonu opowiada Zbigniew Pacho z RKKK:

"Rozpoczynamy galą Wirtuoz Challenge I – Początek, która odbyła się 22 września w Wolborzu. Adrian Bartosiński (3-0-0) ponownie staje do walki w oktagonie, by stoczyć swoja trzecią zawodową walkę. Pojedynek odbył się w formule MMA w limicie wagowym - 84 kg. Przeciwnikiem Adriana był Jarosław Lech reprezentujący Klub Sportów Walki Ofensywa Myszków. Bartosiński podszedł do tej walki bardzo mocno skoncentrowany, a jego trenerzy: Marcin Kopczyński i Adrian Bajan byli spokojni o wynik pojedynku. Pierwsza runda to pełna kontrola „Bartosa”, wspaniałe obalenia, ale i pewna walka w stójce, która dała mu znaczącą przewagę. W drugiej rundzie Adrian nie dał już przeciwnikowi chwili na oddech i w trzeciej minucie, po gradzie ciosów na głowę przeciwnika, sędzia przerwał walkę. Nokaut techniczny! Gratulacje dla naszego zawodnika oraz trenerów Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana. Postawa i przygotowanie Adriana nie umknęła organizatorom i obserwatorom gali. Wszyscy zgodnie podkreślali, że przed nim boje o najwyższe laury w najmocniejszych federacjach.

W wakacje, 18 sierpnia nasz drugi podopieczny Krystian Krawczyk, również stoczył swój  trzeci zawodowy pojedynek. Krystian (2-1-0) stanął naprzeciw Dominika Gierowskiego  reprezentującego gdyńskie kluby Piranha Grappling Team i Mighty Bulls. Walka odbyła się w Międzyzdrojach podczas Gali Babilon MMA 5 i była zakontraktowana na dystansie trzech rund w wadze piórkowej 66 kg. Po znakomitej pierwszej rundzie, w drugiej wkradł się mały błąd, który niestety okazał się poważny w konsekwencjach. Gierowski doszedł do dźwigni na nogę i właśnie skrętówką poddał Krystiana w połowie drugiej rundy. Niemniej gratulacje za piękną walkę i serdeucho dla Krisa oraz sztabu trenerskiego: Hubert Wójcik, Marcin Kopczyński, Adrian Bajan za świetną robotę. Krystian nie schodzi z ringu i już przygotowuje się do swojej kolejnej walki.

Na koniec warto dodać, że walki rawskich fighterów były poprzedzone mocnymi przygotowaniami. Druga edycja Fight Camp'u zorganizowanego przez RKKK w Centralnym Ośrodku przygotowań Olimpijskich Spała dla zawodników 16+ walczących w formułach K1. MMA i BJJ oraz w tym roku także dla naszych starszych karateków, zaczyna procentować. Pięć dni wytężonej pracy pod okiem naszych trenerów: Sensei Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana oraz znakomite seminarium z Marcinem „Bombą” Bandelem i hektolitry wylanego potu na spalskich matach, z pewnością przyniosą jeszcze większe sukcesy w sezonie 2018/2019. 

Karatecy, oprócz spalskiego obozu, uczestniczyli w 28. edycji Letniej Szkoły Karate Kyokushin w Solinie. Starty naszych wojowników w białych kimonach już niebawem. Zaczynamy od Pucharu z Żeliwa w Końskich (06.10), a następnie jedziemy walczyć o pasy mistrzowskie federacji Uechy-Ryu do Częstochowy (14.10). Trzymajcie kciuki za naszych wojowników!"
 

  • fot. ze zbiorów RKKK
  • fot. G. Adamek
  • fot. G. Adamek
  • fot. G. Adamek
  • fot. ze zbiorów RKKK

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.