UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 22 Maja 2019, Imieniny: Rity, Heleny, Wiesława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner Dni Rawy 2019

Treść strony

Anna Wyszkoni w świątecznym koncercie

Już za chwilę kolejny świąteczny, refleksyjny koncert, który jak co roku wprowadzi nas w atmosferę bożonarodzeniowych świąt, a równocześnie może stać się symbolicznym podsumowaniem kalendarzowego roku. Tym razem burmistrz miasta zaprasza mieszkańców Rawy Mazowieckiej na występ Anny Wyszkoni, znanej i lubianej wokalistki, która od ponad 20 lat przebywa na polskiej scenie muzyki rozrywkowej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jesienią ukazała się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa”, a dopełnia ją dodatkowa płyta, będąca zapisem koncertowych spotkań artystki z publicznością – „The Best of Acoustic Live 2018”.

Dlaczego warto wybrać się na koncert Anny Wyszkoni? Czy tylko dlatego, że bilety są po 20 zł? To może być jeden z powodów, lecz to co naprawdę przyciąga rawskich fanów tego cyklicznego wydarzenia do Miejskiego Domu Kultury to niepowtarzalna, świąteczna atmosfera i wspaniali muzycy, których zazwyczaj mamy okazję podziwiać na szklanym ekranie. Tym razem trzeba być przygotowanym również na niepowtarzalne widowisko. Warto też wspomnieć, że artystce będzie towarzyszył doświadczony zespół muzyków z Markiem Raduli na czele - znakomitym polskim gitarzystą.

A zatem przed nami niesamowite spotkania z Anną Wyszkoni, które odbędą się 16 grudnia 2018 r. o godz. 16.00 i 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy!

Bilety do nabycia od soboty 24.11.2018 r. od godz. 10.00 w kasie MDK. Nie przyjmujemy rezerwacji.

 

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.