Aktualności 2018

SP2 - mistrzem województwa w tenisie stołowym

W  ostatnią środę na hali sportowej OSiR Tatar zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym, w kategorii chłopców. Miło nam zakomunikować, że zwycięzcą tych zawodów została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Rawy Mazowieckiej. Reprezentanci rawskiej Dwójki w drodze do zwycięstwa pokonali drużyny z Bełchatowa, Sulejowa, Pawlikowic i Gorzkowic. W turnieju wystartowało 31 zawodników reprezentujących 12 powiatów województwa łódzkiego.

Zdobywając pierwsze miejsce rawski zespół wywalczył prawo udziału w finale ogólnopolskim, który najprawdopodobniej zostanie rozegrany w naszym mieście w maju przyszłego roku. Rawianie wystąpili w składzie: Marcel Błaszczyk i Szymon Puchalski. Nauczycielem w-f  i trenerem jest Zbigniew Bajan.

Serdecznie gratulujemy i życzymy medalu w Mistrzostwach Polski.

• autor: Z. Urbański