UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 16 Grudnia 2018, Imieniny: Zdzisława, Adelajdy, Albiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Strona internetowa poświęcona tematyce rewitalizacji

Na początku listopada została uruchomiona nowa strona poświęcona tematyce rewitalizacji miasta Rawa Mazowiecka. Na stronie umieszczone są informacje, które mogą być interesujące dla mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych działających w naszym mieście. Mieszkańcy mogą dowiedzieć się o wydarzeniach organizowanych na obszarze rewitalizowanym. Przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe mogą znaleźć informacje dotyczące szkoleń, doradztwa lub dofinansowań oraz Rawskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Można zapoznać się z aktami prawnymi, w oparciu o które jest wdrażany proces rewitalizacji. W osobnej zakładce umieszczono mapy obszarów zdegradowanych w Rawie Mazowieckiej oraz mapę obszaru rewitalizacji. Zostały także szczegółowo opisane projekty rewitalizacyjne, zarówno podstawowe jak i uzupełniające.

Strona dostępna jest pod adresem: www.rewitalizacja.rawamazowiecka.pl. Na  stronę można się także przenieść klikając w  zakładkę: Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka na stronie Urzędu Miasta. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. 

  • autor: WR

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.