UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 25 Kwietnia 2019, Imieniny: Marka, Jarosława, Erwiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej na zakończenie roku

W dniach 29 i 30 grudnia na hali sportowej Milenium odbył się XX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej  Juniorek.  W turnieju wzięło udział 12 zespołów z Warszawy, Poznania, Łodzi, Wieliczki, Krakowa, Wrocławia, Legionowa, Polic i Bydgoszczy. Siatkarki przez dwa dni toczyły zacięte boje o jak najlepsze lokaty.

Poziom sportowy rawskiego turnieju był bardzo wysoki. Umiejętności siatkarskich jakie zaprezentowali uczestnicy zawodów mogą pozazdrościć zawodnicy grający na co dzień w III i II-ligowych drużynach. W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się drużyna Sparty Warszawa. Dla warszawskiej drużyny było to już 7 zwycięstwo w rawskim turnieju. Kolejne miejsca zajęły: II Enea Energetyk Poznań, III Legionovia Legionowo, IV Budowlani Łódź, V Elite Kraków, VI Volley Wrocław, VII MOS Wola Warszawa, VIII Pałac Bydgoszcz, IX MKS MOS Wieliczka, X ENEA energetyk II Poznań, XI KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski i XII SMS Police.

Oprócz nagród zespołowych w obu kategoriach przyznano wyróżnienia indywidualne. MVP turnieju została wybrana Kamila Zakrzewska (Sparta Warszawa). Organizatorzy wyróżnili po dwie zawodniczki na poszczególnych pozycjach. Nagrody dla najlepszych atakujących otrzymały: Katarzyna Bagrowska i Natalia Dąbrowska. Na pozycji libero wyróżniono Wiktorię Babecką i Karolinę Garstkę. Najlepszymi rozgrywającymi turnieju zostały: Adrianna Wełna i Amelia Bogdanowicz. Nagrody dla najlepszych przyjmujących przypadły Martynie Ladowskiej i Agacie Plaga. Najlepiej zagrywającą zawodniczką została Natalia Musiał.

Wszystkie drużyny, które uczestniczyły w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Zespoły z miejsc I-III otrzymały również pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. Nagrody najlepszym drużynom i wyróżnionym zawodniczkom wręczali: Zastępca Przewodniczącej Rady Powiatu Rawskiego Ryszard Imioła i Zastępca Burmistrza Rawy Mazowieckiej  Artur Piotrowski. Jednym ze sponsorów turnieju było Miasto Rawa Mazowiecka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok do Rawy Mazowieckiej.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.