UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 19 Lipca 2019, Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Alfreda

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Sukcesy biegaczy rawskiej czwórki

Aleksandra Karolczuk, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4, została Mistrzynią Województwa na dystansie 1000m podczas Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 2 lutego w hali łódzkiego RKS-u. Przygotowując się do tej imprezy, Ola zaliczyła bardzo udane występy poprawiając rekordy życiowe na dystansie 600m (1:46,54) podczas Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego w Toruniu oraz na dystansie 1000m (3:20,07) podczas Halowego Mityngu RKS i ŁOZLA w Łodzi, a także dwukrotnie wystąpiła w reprezentacji województwa łódzkiego podczas Ogólnopolskich Zawodów „Lekkoatletyka dla każdego!” na hali i na otwartym stadionie na dystansie 600m za każdym razem poprawiając swoje wyniki. To pierwszy znaczący sukces tej bardzo pracowitej zawodniczki, która dzięki systematyczności i zaangażowaniu na treningach robi znaczące postępy.

Oprócz Aleksandry na łódzkich mistrzostwach bardzo dobrze zaprezentowały się pozostałe uczennice rawskiej „czwórki”. Brązowy medal, również na dystansie 1000m, wywalczyła Martyna Gasińska, a na 6 pozycji bieg ukończyła Aleksandra Morawska. Również dziewczęta z młodszego rocznika kategorii młodzika uzyskały znaczące rezultaty. Martyna Karolczuk zajęła 5 miejsce w skoku w dal z rekordem życiowym 4,64 oraz 6 miejsce na dystansie 300m (46,33) i będąc w lepszej dyspozycji, Martyna na pewno podjęłaby walkę o medal gdyż na tym dystansie wypadała już dużo lepiej będąc w pełni sił.

W biegach na 60m i 300m wystartowała Agnieszka Zielińska poprawiając swoje wyniki z poprzednich startów. Dziewczęta biorą udział w treningach lekkoatletycznych w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego!” prowadzonych w Szkole Podstawowej 4 przez panią Elżbietę Majcher przy współpracy z klubem lekkoatletycznym LUKS „Boguszyce”.

 

  • autor: Info: E. Majcher

fot. E.Majcher

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.