UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

RAWA CUP 2019

W  minioną sobotę  na hali sportowej Milenium odbyła się VIII edycja turnieju piłki nożnej Młodych Widzewiaków - Rawa Cup 2019. 

W rozgrywkach zorganizowanych przez  sympatyków łódzkiego klubu FC Widzew i Miasto Rawa Mazowiecka uczestniczyły 7-osobowe zespoły z: Regnowa, Cielądza, Żdżar i Rawy Mazowieckiej. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza naszego miasta. Po grach eliminacyjnych w meczu o pierwsze miejsce spotkały się zespoły: Widzew Żdżary i WPME Widzew Rawa Mazowiecka. Spotkanie finałowe miało bardzo emocjonujący przebieg. 

W początkowej fazie  młodzi piłkarze reprezentujący Żdżary objęli prowadzenie 2:0, jednak nieustępliwa walka i ambitna postawa rawskiego zespołu pozwoliła na doprowadzenie do wyrównania i zdobycie zwycięskiej bramki na kilkadziesiąt sekund przed końcowym gwizdkiem. Tym samym II miejsce w rawskim turnieju przypadło drużynie Widzew Żdżary, 

III miejsce wywalczyli piłkarze zespołu RTS Mazovia, którzy pokonali zespół Widzew SP 2 w stosunku 3:2. Drużyny z miejsc I - IV otrzymały  puchary, a pozostałe - pamiątkowe statuetki. Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Mateusz Sypniewski, a nagroda dla najlepszego bramkarza przypadła Wiktorowi Iwańskiemu (obaj reprezentowali WPME Widzew).

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani pamiątkowymi  koszulkami i worko–plecakami z logiem Rawy Mazowieckiej i Widzewa. Nagrody i upominki ufundowało Miasto Rawa Mazowiecka. Nagrody wręczał zastępca burmistrza Artur Piotrowski. Warto podkreślić, że w dotychczasowych 8. edycjach rawskiego turnieju wzięło udział ponad 1000 młodych sympatyków piłki nożnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sobotnich zawodów i już dziś zapraszamy na kolejny turniej w roku 2020.

Pełna fotorelacja z wydarzenia pod linkiem Rawa Cup 2019

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.