UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Marca 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

„Bezpieczna rawianka” – kurs samooobrony na Dzień Kobiet

Miasto Rawa Mazowiecka i Redakcja „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy” mają dla 20 Pań - rawianek wyjątkowy prezent – bezpłatny kurs samoobrony. Do udziału w kursie zapraszamy Panie w wieku 30+. Nabór uczestniczek - 8 marca.

Panie podczas zajęć zwiększą swoje poczucie bezpieczeństwa i poprawią sprawność fizyczną. Uczestniczki kursu zdobędą również podstawową wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nabór uczestniczek zostanie przeprowadzony w piątek, 8 marca w godz. 9-16 przez redakcję „Głosu Rawy”. Wystarczy zadzwonić na redakcyjny telefon 603 756 860 i zgłosić chęć udziału w projekcie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dopełnienie formalności (wypełnić kartę zgłoszeniową i zgody na przetwarzanie danych osobowych) do poniedziałku 11 marca do godz. 16.00.

Zajęcia samoobrony będą odbywały się raz w tygodniu, tj. w soboty w godz. 16-18 w hali sportowej Tatar w dniach: 16 marca, 23 marca, 30 marca, 13 kwietnia i 27 kwietnia.

Podczas pierwszych zajęć (16.03) uczestniczki kursu będą uczyły się, jak udzielać pierwszej pomocy. Zapoznają się też z prawnymi aspektami dotyczącymi m.in. samoobrony i obrony koniecznej. Pozostałe cztery spotkania (8 godzin) przewidziano na zajęcia praktyczne, które poprowadzi Marcin Kopczyński, trener rawskich karateków.

Organizatorami kursu są: Miasto Rawa Mazowiecka oraz Redakcja „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy”. Partnerzy projektu to: Straż Miejska i Rawski Klub Karate Kyokushin.

Bądź bezpieczna! 8. marca podaruj sobie wyjątkowy prezent - udział w kursie samoobrony.

 

  • autor: Wydział RP

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.