UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 22 Marca 2019, Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Bogusławy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

Rawianka wicemistrzynią Polski

Drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Okręgu Wschodniego wywalczyła w miniony weekend Katarzyna Pacho - zawodniczka z rawskiego klubu karate. Kasia w pięknym stylu wygrała swoje walki, w tym dwie przed czasem. Złoty medal był na wyciągnięcie ręki, a poziom finalistek wyrównany.  Kasia nieznacznie uległa reprezentantce Białej Podlaskiej i w efekcie dziś może cieszyć się tytułem wicemistrzyni polski juniorów młodszych w kategorii + 55 kg.

Więcej o sportowym weekendzie w Radzyminie i występach reprezentantów naszego klubu - Zbigniew Pacho: 

"Czwórka podopiecznych Marcina Kopczyńskiego z Rawskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowała w Mistrzostwach Polski Okręgu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Organizatorem zawodów działając w porozumieniu z Komisją Kyokushin Polskiego Związku Karate był Międzyszkolny Klub Sportowy Karate Kyokushin w Radzyminie. W zawodach wzięło udział 370 zawodników z 47 klubów zrzeszonych w PZK. Walki turniejowe odbywały się na czterech matach. Wszystkie kategorie były bardzo mocno obsadzone, często ponad dwudziestu karateków w kategorii. Oznaczało to, że trzeba wygrać co najmniej cztery lub pięć walk, aby dotrzeć do finału.  

Udało się to Kasi Pacho, ale znakomicie zaprezentowali się również nasi pozostali zawodnicy. Martyna Gasińska uplasowała się na 4 miejscu, ulegając w ćwierćfinałach przyszłej zwyciężczyni kategorii – 50 kg juniorów młodszych. Paweł Krajewski zajął miejsce 9, zaś Tosia Pacho - startująca w równolegle rozgrywanych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - zakończyła rywalizację tuż za strefą medalową przegrywając z zawodniczką o ponad 20 kilogramów cięższą." 
 

  • autor: Wydział RP.BS

fot. M. Gasiński

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.