UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 19 Maja 2019, Imieniny: Celestyna, Piotra, Iwa

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Baner Dni Rawy 2019

Treść strony

Rawscy tenisiści na kolejnych mistrzostwach

11 maja odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Rawski klub w tym turnieju reprezentowali: Julia Bartoszek, Natan Błaszczyk, Patryk Gierach oraz Adam Kwapiś. Turniej przeprowadzono w konkurencjach: gra indywidualna oraz gra deblowa. Rawscy tenisiści zajęli następujące lokaty: gra indywidualna Żaczek: Julia Bartoszek - miejsca 3-4; gra deblowa Żaczek: Julia Bartoszek/Alicja Orłowska (GUKS Gorzkowice) - miejsca 3-4; gra deblowa Żaków: Patryk Gierach/Natan Błaszczyk - miejsca 3-4. Z turnieju rawski klub przywiózł 3 brązowe medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego Żaków. Natomiast Adam Kwapiś uzyskał awans na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca w Krakowie.

W Bilczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek/ów w tenisie stołowym. Rawski klub reprezentowało 4 tenisistów: Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski, Natan Błaszczyk oraz Julia Bartoszek. Turniej rozegrano w grze indywidualnej oraz deblowej. Wśród Młodzików w grze singlowej najlepiej zaprezentował się Marcel Błaszczyk, który zwyciężył w tej konkurencji. W grze deblowej Marcel wystąpił w parze z kolegą klubowym Szymonem Puchalskim i zostali zwycięzcami w grze deblowej Młodzików. W grze deblowej Młodziczek nasza zawodnika wystąpiła w parze z Kingą Mikulską z klubu MUKS Włókniarz Pabianice, dziewczęta uplasowały się na miejscu 4.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych osiągnięć sportowych.

  • autor: info: J. Polański

fot. MLUKS "Dwójka"

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.