UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 15 Lipca 2019, Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Egona

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Nasi lekkoatleci z rekordami życiowymi

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów z udziałem naszych zawodników z MLUKS Rawa. Trener Jarosław Wasiak jest zadowolony z występu swoich podopiecznych: nowe rekordy życiowe i miejsca w czołówce to dobre podsumowanie pracy młodych biegaczy.

O zawodach w relacji trenera:
"Najwyższą, piątą lokatę zajął Maciek Budziński na 3000 m (8.41.78) poprawiając rekord życiowy o niemal 7 sekund. Niewiele gorzej wypadła Magda Ciołak na 1500 m - szóste miejsce (4.36.12). Bieg Magdy był naszpikowany juniorskimi gwiazdami biegów średnich: wiele aktualnych medalistek Mistrzostw Polski, w tym 3 reprezentantki Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy Juniorów. Zwyciężyła niepokonana w tym roku Klaudia Kazimierska z LKS Vectra Włocławek przed Oliwią Sarnecką MKL Szczecin i trenującą w Stanach Zjednoczonych Zofią Dudek MKS Polonia Warszawa.
Dobry występ Maćka i Magdy był niejako w planie i tego od nich oczekiwaliśmy.

Przyjemną niespodziankę sprawił Szymon Staroń na 400 m, który po dwóch świetnych biegach z rekordami życiowymi (49.57 i 49.42) zajął 9 lokatę, wygrywając finał B i zbliżając się do 9-letniego rekordu klubu wybitnego zawodnika jakim był reprezentant kraju Kamil Budziejewski (49.02).

Natalia Kowalska w biegu przeszkodowym na 2000 m poprawiła rekord życiowy o ponad 18 sekund (7.16.82), również zajmując 9 miejsce.

Wszyscy pobiegli na poziomie drugiej klasy sportowej, a Maciek, Szymon i Natalia poprawili znacząco rekordy życiowe. Kiedy doliczymy do tego bieg na 5000 m, który w ramach Mistrzostw Polski Juniorów odbył się na początku maja w Szczecinku to końcowy efekt występu rawskich lekkoatletów w kategorii juniorów zamyka się brązowym medalem Maćka Budzińskiego (5000 m) oraz 5,6,7 i dwiema 9 lokatami, a także 45 punktami Systemu Sportu Młodzieży."

fot. MLUKS RAWA

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.