UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Rozpoczęcie sezonu rawskich tenisistów – pierwsze sukcesy

W piątek 6 września rawska I-ligowa drużyna kobiet w tenisie stołowym rozegrała inauguracyjne spotkanie (grupa północna). Zawodniczki zmierzyły się z ekipą KS Galaxy Białystok. Drużyna z Rawy wystąpiła w składzie: Paulina Stachecka, Eliza Brzęczek, Wiktoria Wrzosek oraz nowa zawodniczka klubu Agata Uchnast. Już na początek sezonu, po zwycięskim piątkowym spotkaniu ekipa z Rawy zapisała sobie w ligowej tabeli cenne punkty. Oby tak dalej.

Kolejnego dnia 7 września odbyła się inauguracyjna kolejka I Ligi Mężczyzn (grupa północna). Swój pierwszy mecz na własnym terenie rozegrała drużyna GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski, w składzie której znalazł się były wychowanek rawskiego klubu Kuba Kwapiś, który w obecnym sezonie będzie reprezentował klub z województwa lubuskiego. Kuba w swoim pierwszym ligowym spotkaniu w nowym klubie zanotował komplet zwycięstw, wygrywając dwa spotkania singlowe. Rawianinowi życzymy wielu kolejnych sukcesów.
 
Tego samego dnia w Łodzi rozegrano I MTK Młodziczek/ów, Kadetek/ów, Juniorek/ów w tenisie stołowym. Rawscy tenisiści zajęli następujące lokaty w tym turnieju: młodziczki - 3 miejsce - Wiktoria Kocik, Kadetki - 2 miejsce - Julia Bartoszek, Kadeci - 3 miejsce - Adam Kwapiś.

8 września w Gorzkowicach został rozegrany I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów w tenisa stołowym. W turnieju rawski klub reprezentowali: Paulina Stachecka, Katarzyna Gierach, Wiktoria Wrzosek, Eliza Brzęczek, Marcel Błaszczyk, Kuba Gierach, Kuba Polański, Przemysław Zwierz oraz Damian Rybak. W turnieju najlepszą zawodniczką została Paulina Stachecka, a wśród mężczyzn triumfował Kuba Polański. Zwycięzcy tego turnieju otrzymali przepustkę na I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów, które w dniach 20-22 września zostanie rozegrane w Wałbrzychu.
Gratulujemy świetnego otwarcia sezonu i… czekamy na kolejne wygrane.

 

  • autor: Info. J. Polański

fot. MLUKS "Dwójka"

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.