UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 23 Października 2019, Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Spotkanie inauguracyjne Młodzieżowej Rady Miasta - 12 października

Już w sobotę 12 października odbędzie się Spotkanie inauguracyjne Młodzieżowej Rady Miasta Rawa Mazowiecka XII kadencji. Spotkanie odbędzie się o godz. 10 w sali konferencyjnej ZGO Aquarium przy ul. Katowickiej 20. Wezmą w nim udział Radni XI i XII kadencji MRM, Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska, Zastępca Przewodniczącej Rady Miasta Małgorzata Rudniak oraz Burmistrz Miasta Piotr Irla.

Radnych Młodzieżowej Rady Miasta XII kadencji wyłoniono w wyborach, które odbyły się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Rawy Mazowieckiej 25 września 2019 r.

W poszczególnych okręgach mandaty otrzymali: Kołodziński Mikołaj i Florek Bartosz (LO), Zimecka Maria (ZSP), Kaczmarska Izabela i Stefaniak Wiktor (SP 1), Król Nikola (SP 2),  Sypuła Julia i Kielan Hanna (SP 4), Dróżdż Kamil i Mews Ewelina (SOS-W), Szewczyk Maria i Stefańska Amelia (Katolickie LO). W Zespole Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej wybory nie odbyły się z powodu braku kandydatów. Obecnie Młodzieżowa Rada Miasta składa się więc z 12 osób, które z nową energią będą wypełniać mandaty młodzieżowych Radnych.

Wszystkich Radnych zapraszamy w najbliższą sobotę na pierwsze uroczyste spotkanie. Mamy również nadzieję, że w czasie dwuletniej kadencji Radni będą z powodzeniem poprawiać zakres świadomości samorządowej i obywatelskiej rawskiej młodzieży oraz umożliwiać aktywny udział młodzieży w życiu miasta.

 

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.